Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklete binmek, kısa bir yolculuk ya­pacağınıza işarettir.

Rüyasında bisiklet gören kimsenin verdiği kararlar­da ve sözlerinde daima yanıldığını ve bu nedenle zarar gördüğüne ve göreceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında bir bisiklet satın aldığını görmek, rüyayı gören kimsenin zarar edeceği bir işe girmek istediğine işarettir.

Rüyasında bisiklet bindiğini gören kimsenin, bu rüyası sı­kıntıya ve kedere düşeceğine işaretle tabir edilir.

Rüyasında bisikletiyle dik bir yokuşa tırmandığını ve yokuş çıktığını görmek, rüyayı gören kimsenin bazı güçlükleri ye­nerek mali ve parasal sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyasında bisikletiyle bir yokuşta, bayır aşağı indiğini gör­mek, rüyayı gören kişinin güzel güzel devam etmekte olan mutlu yaşamının beklenmedik bir anda gelen veya gele­cek olan kötü haberlerin etkisiyle bozulacağına işarettir.

Rüyasında bisikletiyle bir yere gittiğini görmek, yapacağı işlerde herhangi bir menfaat ve hayır elde edemeyeceği­ne işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kendisi üzerinde olmadığı halde, bisikletinin gittiğini görmek, rüya sahibinin, bir takım hilekar ve ya­lancı kişilerle işbirliği ettiğine veya edeceğine işarettir.

Rüyada bisiklet görmek, verdiği kararlarda yanılıp zarar etmeye işârettir.

Yine rüyada bisiklet görmek, rüyayı göre­nin güç bir konuyla karşı karşıya geleceğine ve o  meselenin de ancak bir sürü hatalar yapıl­dıktan sonra düzeleceğine işâret eder.

Rüyada bisikletle biryere gittiğini görmek, yapacağı herhangi bir işte hayır olmadığına işâret eder.

Rüyada üzerinde kendisi olmadığı halde bisikletinin gittiğini görmek ise, bir takım ya­lancı insanlarla işbirliği ettiğine işâret eder.

Rüyada bir bisiklet satın aldığını görmek, sonunda zarar edeceği bir işe girmek istediği­ne işâret eder.

Rüyada bisikletle dik bir yokuştan tırman­dığını görmek, mali sıkıntıdan kurtulmaya işâret eder.

Yine rüyada bisikletle yokuş yukarı çıkmak, rüyayı görenin evindeki ve iş hayatındaki güç­lükleri sonunda yeneceğine işâret eder.

Rüyada bisiklet, sıkıntıyı izleyen rahatlıktır. Bisiklete bindiğini gören kimse, kendi gayretiyle sorunlarını çözümleyecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!