Rüyada Biriyle Sevgili Olmak

Macerayı seven rüya sahibi bazı sıkıntılar içine girecek. Rüyada biriyle sevgili olmak yaşanacak aksi durumlara işaret eder. Rüya sahibi herkese kolayca inanan ve güvenen biri olduğu için bazı kişiler tarafından kolay şekilde kandırılmaktadır. Tanımadığı biriyle sevgili olmak aile hayatında huzursuzluk yaşanacağını da gösterir. Kişi manevi hayatından da sıyrılmış ve kendini dünyevi işlere vermiştir.

Rüyada Tanıdığı Kişiyle Sevgili Olmak

Evli biri bu rüyayı görmüşse müjdeli bir haber alacaktır. Rüyada biriyle sevgili olmak bekar kişiler için farklı yorumlanır. Bekar kimse ise önceden tanıdığı biri ile hayatını birleştirebilir. Rüya sahibi açısından bazen olumsuzluk taşıyan bu rüyada bazı durumlarda başlanmaması gereken bir ilişkiye başladığını ama bu ilişkinin iyi sonuçlanmayacağını gösterir.

Rüyada Biriyle Evlenmek

Rüya sahibi hayatını olumsuz yönde değiştirecek kararlar verecek. Güvenilmez kişilerle iş ortaklığına girişecek ve yatırımları heba olacaktır. Evlendiği kişi ise despot ve kendine önem veren biri olacaktır. Hayal kırıklıkları yaşayacağı gibi maddi açıdan da zor bir dönem içindedir. Yeni bir yola çıkmayı ve hayallerini değiştirmeyi düşünen rüya sahibi çevresinde onu sevenlerin sözlerine kulak asmalıdır.

Rüyada Tanımadığı Kişi ile Sevgili Olmak

Yeni iş fırsatları önünüze gelecek ve bu olumlu değişme hayatınıza da yansıyacak. Hayırlara vesile olan müjdeli haber alacaksınız. Şaşıracak ve sonunda da büyük yatırımlara doğru gideceksiniz. Seçim yapmak zorunda kalacağınız durumlar olabilir. Rüya sahibi bazı konularda hayalperest bir kişiliğe sahiptir. Akıllıca ve mantıklıca karar vermesi için bazı konularda doğru adımlar atması gerekir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (7)

Naz ASLAN

rüyamda arkadaş dediğim insanla sevgili olmuştuk eski sevgilimle yeni ayrılmışız ve rüyamda yeni sevgilimden günaydın mesajı bekliyordum

Reyhan karadağ

Sevgili olmak istediğim birini ama gerçek hayatta beni istemeyen biri ile rüyada sevgili oldugumu gördüm ve kavga ediyordu benim için sonra beraber ormana gittik ailecek ve o ile nasıl yorumlanır

Ben kimim

Benim sevgilim tanimadigi birini ruyasinda görüp onunla bulusup konusarak birbirine asikolduklarini ve cok mutlu gulduklerini soledi bu bilinc altinda istedigi birsry olarakmi yorumlanir 😕

feyza

Rüyamda küçük kardeşimle birlikteydik. Bir küçükbaş hayvanda vardı. Sonra ben kardeşime şimdi ben onu kesicem ve yiycez diyorum. Küçükbaş hayvanı yatıracağıma kardeşimi yatırıyorum ve ona boynunun en lezzetli kısım olduğunu söyleyip. Kardeşimin boynunu kesiyorum. Sonra farkediyorumki kardeşimi kesmişim. Burdan sonrasında uyanıyorum bunun anlamı kötüye mi işaret?

Büşra babayiğit

Rüyamda abimin arkadaşıyla sevgili olduğumuzu ve o gün benim ailemin yanına geldiğini gördüm

Yusuf

Arkadaşımin eşi ayrıldılar ayrılmadan önce beni gorun ce bayıldı . ve artık ruyalarima giriyor sureklide sevgiliz anlamı ne yorumlar mısınız.?

Mehmet sayğılı

Rüyada tanıdığım bir iş arkadaşımla sevgili olmuştum