Rüyada Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişi öpüştüğü kişiyi tanıyor ise ondan alacağı yardıma delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada öpüştüğünü gördüğü kişi ile arasında bir ilişkinin başlayacağına delalet eder. Rüyada eşi ile öpüştüğünü görmek ise mutlu ve güzel bir aile hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada Zorla Biri ile Öpüştüğünü Görmek

Rüyada zorla biri ile öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin öptüğü kişiye kötü söz söyleyeceğine ya da onun hoşuna gitmeyecek olan hareketlerde bulunacağına delalet eder.  Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin sevdiği kişinin onu sevmediğine, askının karşılıksız olduğuna delalet eder.

Rüyada Ölü ile Öpüştüğünü Görmek

Rüyada ölü ile öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişi öptüğü ölüyü tanıyor ise o kişinin geride kalan mirasçılarından ya da yakınlarından sıkıntılı bir döneminde yardım görür.  Bazı âlimlere göre ise ölünün mesleğini devralıp devam ettirecek olmaya tabir olunur. Tanımadık bir ölü ile öpüştüğünü görmek ise rüyayı gören kişinin kendine ve ailesine uygun olmayan bir aşk ilişkisine girecek olmasına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgilisi ile Öpüştüğünü Görmek

Rüyada eski sevgilisi ile öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin eski sevgilisini hala düşündüğüne delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile görüşecek ya da karşılaşacak olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişi eski sevgilisi ile yüz yüze gelerek eskiden olduğu gibi tekrardan beraber olabilirler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın