Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biriyle kavga etmek gerçek hayatta birçok kavga ve gürültü olacağı manasına gelir. Kişinin hem iş hayatında hem de aile bireyleri ile arasında ufak tatsızlıkların olacağına, sıkıntıların baş göstereceğin eve tüm bunların olumsuz sonuçlanacağına, endişeli geçecek zor zamanlara işaret eder. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin güçlü bir pozisyona geleceğine, lider olacağına, iktidar sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Zırhlı Biriyle Kavga Etmek

Rüyada zırhlı biri ile kavga etmek kişinin kurnaz bir kadın ile tanışacağına ve bu kadın ile duygusal bir ilişkiye başlayıp, aşık olacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin eşi tarafından aldatılacağına bazen de bekar beyanlar için zengin ve varlıklı bir kimse ile yapacağı evliliğe, maddi anlamda hiçbir problem yaşamadan yaşayacağına, refah bir hayata, mutlu bir yuvaya ve gelecekle ilgili güzel planlar yapmaya işaret eder.

Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Rüyada kılıçla kavga etmek kişinin çalışma hayatında birçok rakibi olduğuna ve onlara karşı başarılı olmak için strateji belirlemeye ve plan geliştirmeye işaret eder. Rüyada savaş alanında elinizde kılıçla olduğunu görmeniz kişinin kulluk anlamında iyi bir noktada olduğuna, gün geçtikçe takvasını artırmak için çaba gösterdiğine ve takva kazandığına delalet eder. Rüyada kılıçla savaşmak bazen de gerçek hayatta biri ile gireceğiniz tartışmaya ve münakaşalara ya da kahramanca hareketlere tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın