Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biriyle kavga etmek gerçek hayatta birçok kavga ve gürültü olacağı manasına gelir. Kişinin hem iş hayatında hem de aile bireyleri ile arasında ufak tatsızlıkların olacağına, sıkıntıların baş göstereceğin eve tüm bunların olumsuz sonuçlanacağına, endişeli geçecek zor zamanlara işaret eder. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin güçlü bir pozisyona geleceğine, lider olacağına, iktidar sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Zırhlı Biriyle Kavga Etmek

Rüyada zırhlı biri ile kavga etmek kişinin kurnaz bir kadın ile tanışacağına ve bu kadın ile duygusal bir ilişkiye başlayıp, aşık olacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin eşi tarafından aldatılacağına bazen de bekar beyanlar için zengin ve varlıklı bir kimse ile yapacağı evliliğe, maddi anlamda hiçbir problem yaşamadan yaşayacağına, refah bir hayata, mutlu bir yuvaya ve gelecekle ilgili güzel planlar yapmaya işaret eder.

Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Rüyada kılıçla kavga etmek kişinin çalışma hayatında birçok rakibi olduğuna ve onlara karşı başarılı olmak için strateji belirlemeye ve plan geliştirmeye işaret eder. Rüyada savaş alanında elinizde kılıçla olduğunu görmeniz kişinin kulluk anlamında iyi bir noktada olduğuna, gün geçtikçe takvasını artırmak için çaba gösterdiğine ve takva kazandığına delalet eder. Rüyada kılıçla savaşmak bazen de gerçek hayatta biri ile gireceğiniz tartışmaya ve münakaşalara ya da kahramanca hareketlere tabir edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

erdem şentürk

Rüymada ablama suikast düzenlenicekti annem bana bunu söyledi bende yanında gittim ve suikastçiyi fark edip ablama kaçmasını söyledim bende arkadaki kamyona saklandım adam tam kamyonun onune geldiginde elindeki silahı almak için hamle yaptim alamadım ve adam ateş etti ama bana mermi gelmedi ben genede yaralanmış numarası yapıp kurtuldum yoldan geçen bi adam arabayla durdu bende hemen ayağa kalkıp arabanın camından adama şunları söyledim abi 2 dakika arabayi ver geri vericem söz dedim adam olmaz deyince adamı ittim kafasını taşa carptı sonra 2 dakika alıp getiricem dedim adam konu uzattı arabayı tutuyor bende çekistiriyorum yarısını böliyim öyle ver dedim arabada ekmeğe benziyodu yarısı olmayınca ben ne yapıyım dedi arabayı o arada bana silah sıkan adam ve yanındakiler beni fark ettiler peşimden koştular bende olabildiğince hızlı koşuyorum bi ağaç gördüm onun arkasına girdim bide arkamda ev vardı yanindada arazi dedim bunlar araziye girerse beni görür bende dümdüz bi araziye girdim arazinin sonunda bir yer vardı açıktı sadece duvar vardı sol tarafı açıktı sadece önden gelenler göremiyordu sağ tarafimdada beyaz üstlü bir kız vardı bu kekolar kızın peşin geldiler kıza dokunamadan beni gördüler bende üzerlerine doğru yürumeye başladım sonra teke tekmi geliceksiniz dedim böyle konusmalar geçti neyse kız yanıma geldi birlikte düşündük nası olduysa ben böyle yaparken sen böyle yapıcaksın falan dedik sonra bi başladık kavgaya 8 9 kişiyi 2 kişi yere serdik sonra kız araziden yukarı çıktı bende yukarı çıktım beni kurtardın dedim ismini sordum leyla olduğunu söyledim yüzünüde gördüm lütfen cevaplayın