Rüyada Birinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada birinin öldürüldüğünü görmek rüyanın içeriğindeki diğer şeylerle ilişkilendirilerek tabir edilir. Kişinin yolunda giden çalışma hayatında bir takım sıkıntıların baş göstereceğine, her şeyin ters düz olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya aile hayatında da başa gelecek sıkıntılı günlere, ufak tartışmalara yorulur.

Rüyada Birinin Öldüğünü Sonra Dirildiğini Görmek

Rüyada birinin öldüğünü sonra dirildiğini görmek kişinin uzun zamandır çaba gösterdiği bazı işlerin meyvesini almaya başlayacağına, rüya sahibinin yeteneklerinin karşılığını alacağına, ünlü biri olacağına, maddi açıdan çok büyük bir rahatlamaya gireceğine, uzun bir süre hayatında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına, edinilecek mala işaret eder.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada birinin öldüğünü duymak rüya sahibini hayatı boyunca kurduğu tüm hayallerin gerçek olması için bekleyen sabra işaret eder. Kişinin sabırlı davranması sonucu her geçen gün bu hayallerine yakın olacağına delalet eder. Yoluna çıkan ufak engelleri göz ardı etmesi gerektiğine, iyi işler yapacağına ve maddi açıdan çok rahatlayacağına yorulur.

Rüyada Birinin Öldürüldüğünü Sonra Tekrar Dirildiğini Görmek

Rüyada birinin öldürüldüğünü ve sonra tekrar dirildiğini gören kişi, rüya sahibinin istek ve dileklerine giderek yaklaştığına ve kısa bir süre sonra bu dileklerinin gerçek olacağına delalet eder. Kişinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevilip, saygı göreceğine, tüm bu insanlar alacağı hayır dualarına ve bunun sonucunda her işinin rast gideceğine tabir edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (5)

Kevser

Ben ruyamda çok kalabalik bir yer var orasi insan dolu ama ben asagidaydim 2 kişi gelip o yüksek yerdeki insanlara silahla ateş edip öldürüyolar o ölenlerden kan gelmiyo ama hepsi üst üste düşüyorlardi. .

Özge kardeş

Rüyada evinde kaldığım arkadasimin ölüm haberi geliyor bayağ şaşırıyorum bu ne anlama gelebilir

Ramazan

Rüyamda birilerini öldürüldü gün görüyorum

Elif lacivert

bir arkadaşımın(benden yaşça küçük) tecavüze uğrayıp öldüğünü duyuyorum. Koşa koşa hastaneye gidiyorum girmeme engel birsürü şeyden sonra o kızı yatağın üstüne ölü görüyorum yanında bi adam da var. Ama böyle bembeyazlar ışıklı gibi huzurlu gibi dümdüz yanyana yatıyorlar. Oda numarasını dahi hatırlıyorum 543. Biraz korktum yardımcı olabilir misiniz?

Fatih karakaş

Rüyamda arkadaşımın birini öldürdüğünü gördüm. Daha sonra arkadaşım ağlıyarak bana sarıldı ?