Rüyada Birinin Kızması

Rüyada birinin kızması, kişinin suçu olmadığı halde suçlanacağını anlatmaktadır. Bu nedenle kişi böyle bir rüyayı kendisine uyarı olarak almalıdır. Özellikle iş yerinde kendisinin öne sürekli engeller çıkaran ve onun kötülüğünü isteyen bir insan var ise uzak durmalı, eline asla koz vermemelidir. Eğer kişinin karşısına aile fertlerinden biri çıkıp ona kızıyorsa bu rüyayı gören kişinin hayatın da yapmış olduğu bir hatanın suratına çarpılacağını anlatır.

Ayrıca bir başka yorum ise kişinin bundan sonra ailesinden asla destek alamayacağını, yaptıklarının sorumluluğunu kendisi alacağını, dertlerle tek başına savaşacağını anlatır.

Rüyada Birine Kızmak

Rüyada birine kızmak ise rüya sahibinin öfkeyle düşünmeden davranıp zararla oturacağını anlatır. Bu rüya kişinin sorunlarında duygusal davranmaması gerektiğini eğer davranırsa istediği gibi ilerleyemeyeceğini, her şeyi berbat edeceğini işaret eder. Eğer rüyada kızdığınız kişi bir kadınsa evlilik hayatında sıkıntılar var demektir.

Eğer kişiyi rüyasında kendine kızıyorsa yaptığı bir hatadan dolayı keşke diyecek ve pişman olacak demektir. Bu durum onu psikolojik anlamda olumsuz etkileyecektir.

Rüyada Birinin Başkasına Kızdığını Görmek

Rüyada birinin başkasına kızdığını gördüyseniz çok iyi deneyimler sağlayacak, hayat tecrübesi edineceksiniz demektir. Her şeyi yaşayarak öğreneceğinize de yorumlanır.  Kişinin bundan sonraki hayatında aklı başında davranıp olgun olacağını söyler. Bu rüya kişinin kendisinden daha yaşlı olan ve deneyimli aklı başında bir insanı örnek alacak olmanıza da yorumlanmaktadır. Ayrıca şans diye de nitelendirilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Meltem

Gunaydin iki gecedir, ust uste ayrilmak uzere oldugum esimi ,ruyamda baskalarina bagirirken goruyorum . Ben yanindayim ve bana asla bagirmiyor.Ben cogunlukla hic birsey yapmiyor bazen de onu sakinlestiriyorum.