Rüyada Birinin Boğulduğunu Görmek

Rüyada birinin boğulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin birine yardım etmekte gecikeceğine ya d ayardım etmekte aciz kalacağına bu sebep ile de pişmanlık yaşayacağına delalet eder. Rüyada boğulan kimseyi tanıyorsanız eğer bu kişinin müjdeli haber alarak sevineceğine de delalete eder.

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve günaha bulaşan kimse ile tabir olunur. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan ailesin ile tartışmalar yaşanmasına sebep olan ya da aile içinde bulunan bir kimse sebebi ile huzursuzluk yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi ve ailesi için tehdit olan bir düşmana da tabir olunur.

Rüyada Boğulan Bir Kimseyi Kurtardığını Görmek

Rüyada boğulan bir kimseyi kurtardığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde ya da ailesinin içinde bulunan bir kimseye bir yardımda bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin yardımı ile düzlüğe çıkacak olan bu kimseye son anda atılacak adım ile hayatının değişeceğine tabir olunur. Rüyada boğulan birini kurtardığını görmek, yardım etmek ile tabir olunup bu yardım maddi ya da manevi olabilir.

Rüyada Birini Boğduğunu Görmek

Rüyada birini boğduğunu görmek, rüyayı gören kişi boğduğu kimseyi tanımıyor ise yakın zamanda maddi sıkıntılarından kurtulacağına arzu ettiği hedeflere ulaşacağına, kazancının artacağına, sıkıntı ve dertlerinin son bulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi kendi elleri ile bu sıkıntı ve dertlerin üstesinden geleceğine tabir olunuyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın