Rüyada Birini Vurmak

Rüyada birini vurmak, rüyayı gören kişinin tanıdığı bir kimseyi vuruyor ise ona destek olacağına, güç vereceğine, hayat vereceğine tabir olunur. Rüya sahibinin tanıdığı bir kimseyi vurduğunu görmesi aynı zamanda rüyayı gören kişinin onun hayati bir tehlike karşısında kalacağına ve onun hayatını kurtaracağına tabir olunur. Rüyada birini vurmak bazı âlimlere göre ise mahkeme ve hapis ile tabir olunurken çileli bir hayat sürmeye tabir olunur.

Rüyada Silah ile Birini Vurmak

Rüyada silah ile birini vurmak, rüyayı gören kişinin ani bir haber alacağına, sıkıntı içine düşeceğine fakat bu sıkıntısından kendine yardım eden bir kişi sayesinde çabuk olarak işlerinin yoluna gireceğine tabir olunur. Rüya sahibinin başına gelecek olan olayı herkese duyuracağına da tabir olur. Rüyayı gören kişi silah ile vurduğu kişiyi tanıyor ise, o kişiye rüya sahibinin vereceği öğütlere delalet eder.

Rüyada Birini Vurduğunu ve Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birini vurduğunu ve öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişi vurduğu kimseyi tanıyor ise o kişiden gelecek olan büyük ve sevindirici habere delalet eder. Silah kullanılmadan tamamen bedensel şiddet ile karşısındaki kişiyi vurarak öldürdüğünü rüya sahibinin düşmanlarını alt ederek işinde yükseleceğine, başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada Birine Vurduktan Sonra Özür Dilediğini Görmek

Rüyada birine vurduktan sonra özür dilediğini görmek, rüyayı gören kişinin hata yapacağına fakat sonra pişman olacağına tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ela Köse

Rüyamda arkadaşlarımla beraber diğer arkadaşımla çatıştığımızı gördüm. Ben büyük bir öfkeyle doluydum ve onu bacağından vurup ona bir ders vermek istiyordum. Sonra onun yakınına gittim ve bacağına bir el ateş ettim. Çok az bir mesafeyle değmedi. Sonra vurmak istediğim kişi beni alaya aldı. Dayanamadım ve bir el daha ateş ettim ama ateş ederken silah tutukluluk yaptı. En sonunda onu kalçasıyla bacağı arasında bir noktadan vurdum. Kan görmedim. Sızlanmaya başladı. Benim içime büyük bir korku doldu. Diğer arkadaşımın yanına gidip, şimdi ne olacağını sordum. Hapse girer miyim dedim.. O da saçmalama dedi. Benim ellerim titriyordu ve rüyam sona erdi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Ahmet Emir

Rüyamda abimin (27) ve kız yeğenimin (3) öldüğünü gördüm ve devamında ise tanıdığım iki insanı bacaklarından silahla vurdum. 6-7 el ateş ettikten sonra ölülerini bekledim ve ateş ettiğim kişilerden birisinin abisi gelince uyandım. Bu rüyamın anlamı nedir?