Skip to Content

Rüyada Birini Vurmak

Rüyada birini vurmak, rüyayı gören kişinin tanıdığı bir kimseyi vuruyor ise ona destek olacağına, güç vereceğine, hayat vereceğine tabir olunur. Rüya sahibinin tanıdığı bir kimseyi vurduğunu görmesi aynı zamanda rüyayı gören kişinin onun hayati bir tehlike karşısında kalacağına ve onun hayatını kurtaracağına tabir olunur. Rüyada birini vurmak bazı âlimlere göre ise mahkeme ve hapis ile tabir olunurken çileli bir hayat sürmeye tabir olunur.

Rüyada Silah ile Birini Vurmak

Rüyada silah ile birini vurmak, rüyayı gören kişinin ani bir haber alacağına, sıkıntı içine düşeceğine fakat bu sıkıntısından kendine yardım eden bir kişi sayesinde çabuk olarak işlerinin yoluna gireceğine tabir olunur. Rüya sahibinin başına gelecek olan olayı herkese duyuracağına da tabir olur. Rüyayı gören kişi silah ile vurduğu kişiyi tanıyor ise, o kişiye rüya sahibinin vereceği öğütlere delalet eder.

Rüyada Birini Vurduğunu ve Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birini vurduğunu ve öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişi vurduğu kimseyi tanıyor ise o kişiden gelecek olan büyük ve sevindirici habere delalet eder. Silah kullanılmadan tamamen bedensel şiddet ile karşısındaki kişiyi vurarak öldürdüğünü rüya sahibinin düşmanlarını alt ederek işinde yükseleceğine, başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada Birine Vurduktan Sonra Özür Dilediğini Görmek

Rüyada birine vurduktan sonra özür dilediğini görmek, rüyayı gören kişinin hata yapacağına fakat sonra pişman olacağına tabir edilir.