Rüyada Birini Sırtında Taşımak

Rüyada birini sırtında taşımak kişinin sırtında taşıdığı o insanın bazı yüklerini üzerine alacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu gördüğü kişiye destek olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin bu insanın sorumlulukları alınmasına yorulan bu rüya bir kişi ile ilgili her sorumluluğu alacak demektir.

Bir başka yorumu ise sırttaki kişinin günahını alacağınıza yorulur. Rüya sahibi bu insana zarar verebilir demektir. Genel olarak etraftaki insanlara maddi anlamda destek vereceğini anlatır. Eğer bir erkek sırtına bir kadın aldığını gördüyse gerçek Hayatında öyle bir kadını ile evlenecek demektir. Kişi eğer ölmüş bir insanı sırtına aldıysa kimsesi olmayan bir kadınla evlenecek anlamına gelir.

Rüyada Sırtına Yük Almak

Rüyayı gören kişinin o ağırlık kadar günah işleyeceğine delalet eder ve başka yorumcular ise o yük ağırlığı kadar mal sahibi olacağını söyler. Ayrıca çok ağır bir yükü sırtlandığını gören kişi gerçek hayatında bir hata yapmış demek demektir hafif bir yük aldıysa küçük bir günah işlemiş anlamına gelir.

Rüyada Yük Görmek

Rüyada yük görmek rüyayı gören kişinin hayatında bir dönem maddi problem yaşayacağını veya başında küçük bir bela geleceğini anlatır. Eğer rüyada yüklerinden kurtulduğunu da görüyorsa ferahlayacak, günahları sebebiyle tövbe edecek anlamına gelir.

Yani rüya sahibi taşıdığı yüke göre günah işlemiş hata yapmış olarak değerlendirilir. Aynı zamanda kişinin üstlenemeyeceği bazı sorumlulukları almak zorunda kaldığını da alamet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Kadriyee

Kanserli bi abim var onu kavga ederken kızgın gördüm alıp sırtımda dört kat merdiven cıkardım

Selinay Eldeymez

Rüyamda erkek arkadaşımı beraber yaşadığımız evde ki yatak odasının kapısından omzunda bir cocuk taşıdığını gördüm bunun anlamı nedir ? Teşekkürker

Aynur

Kardeşimin eşini gördüm. Hastaydı ama rüyamda sırtıma alıp evine bıraktım. Bu ne anlama geliyor?