Rüyada Birini Kovalamak

Rüyada birini kovalamak rüyayı gören kişinin birinse borç verdiğine ve bu borcun uzun bir süredir geri alınamaması sebebi ile sıkıntı yaşadığına ya da yaşayacağına delalet eder. Rüyada birini kovalamak aynı zaman da rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği ve gerçekleşmesini istediği bir şeyin olduğuna buna ulaşabilmek içinde büyük sıkıntılar yaşadığına da delalet eder.

Rüyada Kovaladığı Kişiyi Yakalamak

Rüyada kovaladığı kişiyi yakalamak ise rüyayı gören kişinin borç verdiği ve uzun süredir alamadığı parasına kavuşacağına ya da uzun zamandır gerçekleşmesini istediği olayın veya hayalin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Adam Kovaladığını Görmek

Rüyada adam kovaladığını görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında yaşadığı sıkıntıya delalet eder. Rüya sahibi iş hayatında arzu ettiği yere gelebilmek için çok büyük emekler vermesine nazaran istediği başarıya ulaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada Köpek Kovaladığını Görmek

Rüyada köpek kovaladığını görmek rüyayı gören kişinin iş yaşamındaki zorluk ve sıkıntısına delalet eder. Zor uğraşlar ile edindiği başarının birisi tarafından yok edilmek istenmesine delalet ediyor. Fakat başarısını mahvetmek isteyen kişi rüya sahibine zarar veremeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedi Kovaladığını Görmek

Rüyada kedi kovaladığını görmek rüya sahibinin iş ve aile hayatını kıskanan birsinin varlığına işaret edip, bu kişinin maskesinin düşmesi sonucu başarılı olamayacağına delalet eder.

Rüyada Fare Kovaladığını Görmek

Rüyada fare kovaladığını görmek rüya sahibinin kendisine ya da ailesine kötülük yapmak isteyen ve hileye başvuran kişiyi bildiğinize ve onu engelleyeceğinize delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Bayram

Rüyada bir bayan ile iki erkek kovma

Rustam Kakayew

Rüyamda en yakin arkadaşım beni telefonundan engelle diye ağlıyordu.

Züleyha kara

Rüyamda neydigi belli olmayan bı yaratık benden kaçıyor bende onu kovaliyordum yer yüzünde çok iğrenç bişey di sanki mikrop gibi bişey almış benden kaviyordu gökyüzüne doğru yukseldigimi gördüm orda onun yaşadığı yer bulutların arasında ve çok güzel bı hali vardı sanki elinde iki yada üç tane top gibi parlayan biseyler vardı onları bana vermesini istedim vermiyordu bende ona dünyadan degisik toplar getirdim bunları al onları bana ver diye sonrada uyandım heralde hatırlamıyorum ne anlama geliyor acaba dün çok sevdiğim birinin çok önemli bir hasta olduğunu öğrendim sanki bununla ilgisi varmış gibi 😔