Rüyada Birini Hamile Görmek

Rüyada hamile birini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda iş yaşanında beklediği atılımı yapacağına, yapacağı projelerin ses getireceğine, elde ettiği başarı sayesinde güzel kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, rüyayı gören kişinin sıkıtı yaşayacağına kedere düşeceğine delalet eder. Rüyada hamile kadın görmek hayır olarak yorumlanmıyor. Rüya sahibinin yokluğa düşeceğine, sıkıntı içinde bir yaşam süreceğine, zorluklar ile baş etmek zorunda kalacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada hamile kadın görmek rüyayı gören kişinin sıkıntı yaratan durumlar ile yüzleşeceğine, bir süre sonra feraha çıkacağına delalet eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek, hayırlı olmayan rüyalar içinde bulunuyor. Rüyada gerçek hayatta olması imkânsız olan aykırı durumları görmek üzüntü ve kedere delalet eder. Rüyada sahibinin kendi hatası sebebi ile yaşayacağı üzüntüye ve psikolojik buhrana delalet eder.

Rüyada Bekâr Kızın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bekâr kızın hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişi kendisini hamile görüyor ise ev halkının kendisi sebebi ile hoş olmayan olaylar yaşayacağına, yaşanan sıkıntı ailesi ile beraber yaşayacağına delalet eder. Rüyada bekâr kızın hamile olduğunu görmek aynı zamanda hamile görülen kızın iyi bir eğitim alarak güzel bir işte çalışacağına ya da varlıklı bir kişi ile hayatını birleştirerek maddi anlamda sıkıntı çekmeyeceğine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın