Rüyada Birini Gelinlikle Görmek

Rüyada birini gelinlikle görmek kişinin çok müjdeli, sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişi dileğinin gerçek olduğunu görecek demektir. Gördüğünüz kişi eğer tanıdığınız bir insansa o kişiden size bir destek, hayır gelecek demektir. Eğer rüyada gördüğünüz kişi bekar ise yakında evlenecek diye yorumlanabilir. Evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir. Rüyada tanımadığı bir kadını gelinlikle gören insan ise hayatında var olan tüm problemlerden kurtulacak, mutlu bir döneme girecek anlamına gelir.

Rüyada Kendisinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Kişi rüyasında gelinlik giydiğini gördüyse ve eğer bekar ise yakın zamanda dünya evine girecek demektir. İlişkisinde mutlu olacak ve sıkıntıları sona erecek anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin dileklerinin gerçek olacağının işaretidir. Evli bir kişi gelinlik giydiğini gördüyse hamile kalabilir demektir.

Rüyada Yırtık ve Pis Gelinlik Görmek

Eğer yırtık ve pis bir gelinlik gördüyseniz hayırlı olmayan, helal olmayan para kazanacaksınız demektir. Yani kişi harama el uzatabilir anlamına gelir. Kişi dileklerinin bazılarına kavuşamayacak, kendisi için hayırlı olmayan isteklerde bulunacak ve hataları sonucunda çok büyük sıkıntılar çekecek diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeni ve Güzel bir Gelinlik Görmek

Rüya sahibi rüyasında yeni ve güzel bir gelinlik gördüyse kendisi için hayırlı ve güzel gelişmelerinin yakın olduğunu anlatır. Bu rüya dileklerin, isteklerin gerçekleşeceğine yorulur. Hatta bazı yorumcular kişinin yeni başlangıçlar yapacağına, mutlu bir yuva kuracağına, huzurunun her daim olacağına delalet ettiğini söyler.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

rüyada kendimi lüks bir araba kullanırken gördüm manası nedir

lüks araba kullandığımı gördüm