Skip to Content

Rüyada Birini Ağlarken Görmek

Rüyada birini ağlarken görmek; derin bir acıdan büyük bir sevince kadar her türlü gözyaşı üreten duygunun serbest bırakılması olabilir. Günler boyunca, hatta yıllar içinde bilerek veya bilmeyerek arka plana atılmış üzüntü, suçluluk, kayıp, sefalet anıları, rüyanın bilinçaltındaki karşılıklarıdır. Büyümeye ya da yürümeye çalıştığınız hayat yolu, çabalar, uğraşlar ve belki de hiç ödül almadığınız hissi ya da sahip olduğunuz sevgi, rüyada gözyaşlarının akabileceği aralıklardır.
Rüyada birini ağlarken görmek; bir tutum, arzu veya eylem üzerinde kendinizi kötü hissettiğinizi veya birisini etkilemek için kendini ikna etmeye çalışan timsah gözyaşları olabilirler. Rüyada ağlayan kişinin kim olduğundan emin değilseniz, başkalarını rahatlatmak isteğinizin bir işareti olabilir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Temel ihtiyaçlar ile ilgili geçmişiniz ile ilgili bağlantılar içerir. Çevrenizde mutlu ve rahat olmak, arzulanmak ve sevilmek, diğer insanlarla iletişim kurmak ve beslenmek gibi temelde kabul etmediğiniz bebek seviyesinde hissettiğiniz, rahatsız olduğunuz sıkıntılı bir şey olabilir. Ayrıca, daha fazla ilgi isteyen yeni bir proje veya iş yönü olabilir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Çocukken reddedilmek ve kabul edilmesi gerektiğinin düşünülmesi başkaları tarafından veya hatta kendisi tarafından anlaşılamaz iç ağrısı; rüyalarda bir çocuğun ağlaması şeklinde görülebilir.
Rüyada arkadaşın ağladığını görmek; yakın olan bir dostunuzun size ihtiyacı olduğunu ve ona yardım edebilmeyi gönülden istediğinizi gösterir.
Rüyada düşmanınızın ağladığını görmek; size sıkıntı veren bir kişiyi duygusal olarak incitmeyi arzulamaya işarettir. Bazı yorumculara göre bu rakibinize karşı güç kazanmaktır.
Rüyada ağlayan birini teselli etmek; kişi yabancı ya da düşman olsa bile çok olumlu bir işarettir. Çoğu kez teselliye ihtiyacı olan rüya gören kişinin kendisidir, duygusal farkındalığı gösterir.