Rüyada Bir Erkeğe Sarılmak

Rüyada bir erkeğe sarılmak, rüyayı gören kimsenin medeni durumu bekar ise en yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağı eğer nişanlı ise de en yakın zamanda evleneceğine işarettir. Evli bir kimse rüyasında bir erkeğe sarıldığını gördü ise ve sarıldığı erkeği tanıyor ise o kişiden bir konu hakkında yardım göreceğine ya da bir günah işleyeceğine,  tanımıyor ise de o kimseye benzer biri ile evleneceğine ya da o kimseden zor bir zamanda destek göreceğine delalettir.

Rüyada Sarıldığı Kişi İle Evlenmek

Rüyada sarıldığı kişi ile evlenmek, rüyayı gören kişinin hiç ummadığı kişilerden hiç ummadığı bir takım faydalar göreceğine, himayesi altına girilecek bir kimseye ve bu kimse sayesinde iş hayatında üstün başarılar sergileneceğine delalettir.

Rüyada Bir Erkeğin Boynuna Sarılmak

Rüyada bir erkeğin boynuna sarılmak, rüyayı gören kimsenin boynuna sarıldığı erkek tanıdığı bir kimse ise o erkek iş hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağı, güzel mevkilere sahip olacağı ve maddi durumunun düzeleceği rivayet edilir. Bir erkeğin boynuna sarılmak aynı zamanda o kimseden müşkül bir zamanda bir destek görüleceğine ve o kimse ile bağlarının kuvvetleneceğine delalettir.

Rüyada Bir Erkeğin Başka Bir Erkeğe Sarılması

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeğe sarıldığını görmek, rüyayı gören kimsenin küs olduğu bir takım kimselerle barışacağına, var olan dostlarıyla yakınlığını daha da pekiştireceğine, dost meclisinde sohbet edileceğine ve dostlarıyla karşılıklı yardımlaşacağı durumların oluşacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın