Rüyada Bindallı Giymek

Rüyada bindallı giydiğini gören kimse eğer evli ise çok huzurlu bir yuvaya sahip olacağına eğer rüyayı gören kişi bekar ise çok hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceklerine delalettir. Rüyada görülen bindallı sade bir görüntüye sahip ise rüyayı gören kimsenin sade ve huzurlu bir yaşantıya sahip olacağı rivayet edilir. Rüyada görülen bindallı işlemeli, taşlı, gösterişli ise rüya sahibinin yüksek bir mevkice sahip olacağı, zenginlik içerisinde bir hayat geçireceği ve çok mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Farklı Renklerde Bindallı Görmek

Rüyada yeşil renkte bir bindallı görmek kimse dindar ve dini vazifelerini hiç aksatmayan bir kısmet ile evleneceğine işarettir. Rüyada kırmızı bindallı görmek rüya sahibini çok sevecek ve çok mutlu edecek bir kısmet ile evleneceğine, siyah bir bindallı görmek oldukça asil bir ailenin oğlu ile dünya evine girileceğine ve sarı bir bindallı görmek ise evlenilecek kısmetin bazı hastalıklarının olacağına rivayet edilir.

Rüyada Bindallı İle Gezmek

Rüyada bindallı ile gezdiğini gören kimsenin reel hayatta oldukça dikkat çekici bir kimse olacağına ve insanlar tarafından çok ilgi göreceğine delalettir.

Rüyada Bir Erkeğin Bindallı Giymesi

Rüyada bindallı giydiğini gören kimse bekar bir erkek ise sözünü dinleyeceği ve ne istese yapacağı bir eş sahibi olacağına delalettir. Rüyasında bindallı giydiğini gören bir erkeğin eşinin sözünden çıkmayacağına sürekli olarak eşinin sözüne göre hareket edeceğine işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın