Rüyada Bıçaklanma Görmek

Rüyada bıçaklanma görmenin kötücül bir şey olduğu varsayılır. Rüya sahibinin iyi niyet ve emeğinin karşılığını göremeyeceği bazı işlere girişeceğine, hüsrana uğrayacağına, güvendiği bazı kişilerin kendisini yarı yolda bırakacaklarına ve kendisinin kabus gibi şanssız bir dönem yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayırsız ve uğursuz kişilerden, onların kötülüklerinden uzak durması gerektiği anlamını içerir.

Rüyada Bıçaklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dostları sandığı kişilerin kendisi için haince planlar içinde olduğunu öğreneceği ve onlardan gelebilecek haksızlık, iftira ve yalanlar karşısında yıkılacağı tabir edilir ve kendisinin özellikle dolandırıcılarla karşılaşma tehlikesine dikkat çekilir.

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyasında bıçakla yararlanan kişinin, hem malının ve parasının hem de canının tehlikeye düşeceği bazı işlere hevesleneceği ve tekinsiz kişilere ayak uydurarak hem günahkâr olacağı hem de zarara uğrayacağı bazı işlere kalkışacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Bıçaklandığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin, çevresindekilerin dertlerinin ortasında kalacağına ve hayatının dışındaki olaylar nedeniyle ister istemez sıkıntıya düşeceğine, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına işaret edilir.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklanmak iyi bir şeydir ve rüya sahibinin hayatındaki tersliklerin, başarısızlıkların ve mutsuzlukların hafiflemesine neden olacak iyi niyetli, iyiliksever ve yüce gönüllü bazı kişilerin varlığını gösterir.


Rüyada Bacağından Bıçaklanmak

Bu rüyayı gören kişinin, kendisine ders olacak nitelikte belalı olaylarla karşılaşacağına ve bundan sonra artık daha temkinli ve akıllı davranacağına delalet eder. Rüya gören kişi, bundan böyle hemen her düşündüğünü yapmaz ve her aklına geleni de konuşmaz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın