Rüyada Bıçaklama Görmek

Rüyada bıçaklama görmek; Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatta sıkıntılar çekmesine rağmen çevresindeki hiç kimsenin yardım etmediğine işaret eder. Eğer rüya sahibi kısa süre önce iş ortaklığı gibi ticari bir ortaklık işine girdiyse bu işin sonunda ağır zarar görecek kendini bir süre toparlayamayacaktır.

Rüyada Birini Bıçaklamak

Rüya sahibini işlerini yürüttüğü ticari konuda rekabetçisi vardır ve bu rekabetçi rüya sahibine ciddi zarar verecektir. Kişinin kısmeti kapanacak, şansını yitirecektir. Ayrıca birtakım rüya yorumcusuna göre ise kazalı belalı bir döneme girileceğine de ışık tutmaktadır, rüya sahibi dikkat etmeli.

Rüyada Bıçaklanan Adam Görmek

Rüya sahibinin hayatından birini çıkaracağına ve bu kişinin zararlı, sorunlu bir kişi olduğu yönünde yorumlanır. Bu huzur bozan kişiden tamamen kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Arkadan Bıçaklamak

İhaneti, iftirayı simgeler. Bıçaklanan kişi yara alacak, aldatılacaktır. Aynı zamanda bıçaklanan bu kişiye birilerinin kızdığını da simgelemektedir.

Rüyada Birini Kalbinden Bıçaklamak

Rüya sahibi bu rüyayı görüyorsa, bıçakladığı kişiden çekiniyordur ve bu kişiden zarar geleceğine inanmış durumdadır. Güven sorunu ile birlikte korkuyu da birlikte beslemektedir.

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüya sahibinin çekindiğin eve korktuğuna işaret eder. Bir kimseden zarar geleceğine inanmış ve korkmuş vaziyette olan rüya sahibi için bu durum sadece kendi düşüncesidir ve aslı yoktur. Kendi kendini korkutmaktan ve hüsnü kuruntu yapmaktan başka bir şey değildir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın