Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyada bıçakla yaralanmak rüya sahibinin bilinçaltına ittiği, kendisini rahatsız ve tedirgin eden ve hatta korkutan bir durumla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu durumu çok düşünmesinden, kendisini bu durumdan çok sakınmasından dolayı bu olayın başına geleceğine, ‘’sakınan göze çöp batacağına’’ ve sıkıntılı günler yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda bu rüya yakalanacağınız bir hastalığın da habercisidir.

Rüyada Bıçakla Bacağından Yaralandığını Görmek

Rüya sahibinin çok zor şartlar altında çalıştığı bir iş hayatının olduğuna, yine de yılmadan, yorulmadan ve pes etmeden çalıştığına, bileğinin hakkı ve alın teriyle kazanacağı helâl paraya ve mala işarettir.

Rüyada Bıçakla Sırtından Yaralandığını Görmek

Gerçek hayatta sırttan bıçaklanma olayı ihanet anlamına gelse de rüyada bu tam tersidir. Rüya sahibinin çevresindeki sadık ve temiz insanların varlığına, kişinin yaşayacağı her türlü sıkıntıdan bu kişiler sayesinde kurtulacağına ve kendilerine minnet duyacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Bıçakla Karnından Yaralandığını Görmek

Rüya sahibinin var olan maddi ve manevi sıkıntılarının ailesi sayesinde biteceğine, ailesinden göreceği destek sayesinde ferahlayacağına, rızkının ve bereketinin artacağına, hanesinin bollaşacağına ve istediği ne varsa sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bıçakla Kendisini Yaraladığını Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı kötü olaylar sonucunda çok çabuk pes ettiğine, hemen ümidinin tükendiğine, umutlarını yıkıp attığına ve depresif ruh haline büründüğüne alamettir. Rüya sahibinin yaşadığı aksaklıklara dik durarak göğüs germesi gerektiğine, hemen kendisini bırakmaması ve çabalaması gerektiğine yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın