Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek; sır vermeyen kötü dost, iyi ve uyumlu eş ve evlat, saltanat, sağlık gibi birbirinden farklı terimler ile ifade edilir. Rüyada yılan; değişimin simgesidir ve beyaz yılanlar da değişimlerdeki güzelliklere yorulur. Bazı tabirciler rüyada görülen beyaz yılanı çelimsiz, zayıf, zararsız, fakat dikkatli olunması gereken bir düşman olarak nitelendirirken bazı rüya yorumcuları da hazine, kadın ya da çocuğa yorar.
Rüyada beyaz yılan görmek; su yılanı ise mal mülkiyetine işarettir. Kişinin rüyasında üzerinde gezinen beyaz bir yılan olduğunu ancak o yılandan korkmuyor olduğunun görülmesi de faydası olan bir mal veya gayrimenkul kazancına delalet eder. Rüyasında başında beyaz bir yılan olduğunu veya beyaz bir yılan yuttuğunu gören kişi yüksek statülerdeki görevlere nail olur.

Rüyada Beyaz Yılanlar Görmek

Rüyada zararı olmayan, sakin, zehirsiz, kendi halinde gezinip itaat eden bir miktar beyaz yılanlar görmek; bir hazinenin varlığına, ganimet derecesinde varlığa işaret eder. Rüyadaki yılanların yüksek bir yere çıktığını görmek; büyüklük ve şerefe, aşağı doğru gitmesi de haysiyette zayıflığa veya o ülkedeki yönetimin değişmesi olarak yorumlanır.
Rüyada Eve Giren Beyaz Yılan Görmek
Kişinin rüyasında kendi hanesine girip çıktığı görülen beyaz yılan; çıkarcı fakat çok zararı olmayan akraba ve komşular olarak nitelendirilir.

Rüyada Vücuttan Çıkan Beyaz Yılan Görmek

Rüyada bir kimsenin ağzı, burnu, gözleri ya da üreme organından beyaz yılan çıktığını görmesi o kişinin bir çocuğunun dünyaya geleceğine yorulur. Ancak rüyada görülen beyaz yılan kulaktan, ağızdan, karnın ön veya arkasından çıkıyor ise günah işlendiğine işaret sayılır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Cigdem

Beyaz yilan gordum olurken zehirini elime soktu

Mutlu Armut

Rüyamda birden fazla beyaz yılan vardı. Yanlış hatırlamıyorsam zehirliydi. Aralarında altın sarısı bir tane yılan vardı. Beyaz yılanlar beslenir gibiydi ama kayaların arkasında kocaman çıngıraklı beyaz elmas gibi parıl parıl parlayan bir yılan vardı. Onu gördüğüm zaman gözlerim kamaşıyordu. Çok güzeldi. En son kafasını çıkartır gibi oldu ve sonra rüyam bitti. Bu rüyamın anlamı nedir?