Rüyada Beyaz Tülbent Görmek

Rüyada beyaz tülbent görmek rüya sahibinin çevresindeki insanların hayırlı ve temiz kimseler olduğuna işarettir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin istediği ve hedeflediği işlerde yakalayacağı başarıya, kul hakkı yememek adına titiz ve dikkatli davrandığına, günaha bulaşmaktan korkup sürekli Allah’a yakardığına delalet etmektedir. Kişinin ettiği duaların kabul olacağına de işaret etmektedir.

Rüyada Başına Beyaz Tülbent Bağladığını Görmek

Rüyayı gören bekâr kimseler için kısmetlerinin artacağına, evleneceği kişiyi kendisinin seçeceğine ve seçtiği kişiyle kısa sürede evleneceğine işarettir. Evlenip boşanmış kimseler için, dağılan yuvasının tekrar kurulacağına, boşandığı eşiyle tekrar bir araya geleceklerine işarettir. Rüyayı gören erkek kimseler içinse, kişinin birikimleri ile kendisine yeni bir iş kapısı aralayacağına, kazanacağı güzel ve hayırlı paraya, kavuştuğu durumdan hoşnut ve şükürcü olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada Eskimiş Beyaz Tülbent Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır görmediği ve özlem duyduğu kişiyle bir araya geleceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve huzura kavuşacağına işarettir. Rüyayı gören bekâr kişiler için aniden alınacak evlilik kararına, yuvalarını kurduktan kısa süre sonra evlat sahibi olmaya ve mutluluktan gözyaşı dökmeye delalettir.

Rüyada Yırtık Beyaz Tülbent Görmek

Rüya sahibi evliyse yuvasının dağılacağına ve eşiyle ayrılacağına, nişanlıysa nişanın bozulacağına ve kişinin duygusal anlamda acı çekeceğine yorulmuştur. Aynı zamanda rüya sahibinin temiz duygular ve niyetlerle girdiği bir işi eline yüzüne bulaştıracağına, çevresi tarafından ayıplanacağına ve utanç duyacağına işarettir. Bazen de anlayışsız bir yöneticiye, hak ettiğiniz maaşı ve itibarı alamamanıza ve canınızın sıkılmasına delalet etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın