Rüyada Beyaz Pantolon Görmek

Rüyada beyaz pantolon görmek, son derece hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi genelde bir erkek olarak kabul edilir ve namuslu, iyi huylu, güzel karakterli, hoş bir kadın ile rastlaşacağına ve bu insana aşık olup son derece mutlu bir evlilik yapacağına işaret eden bir rüyadır.  Bu rüya için bir başka tabir ise bu kişinin dini değerleri ile alakalı olan kısmıdır.  Bu rüyayı gören kişi, kadın erkek fark etmeksizin, kim ve hangi yaşta olursa olsun, son derece ahlaklı olan bir kişidir ve bol kısmetli, talihli, şanslı günler rüyayı gören kişiye an be an yaklaşmaktadır. İster ilk, ister ikinci anlamı olsun, son derece olumlu anlam içeren bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Kişi eğer rüyasında beyaz pantolon giydiğini görür ise o zaman bu şu anlama gelir:  Rüyayı gören kişi, tamamen maneviyata yönelerek, tüm kötü huylarından ve kötü davranışlarından uzaklaşır. İbadete yönelir.  Yaptığı sevaplar ve ibadetler sayesinde dini mertebesi yükselir. Mevcut davranış ve duruşu itibarıyla da herkesin kendisine örnek aldığı bir insan haline gelir. Özetle olumlu anlam içeren bir rüyadır.

Rüyada Yeni Pantolon Görmek

Eğer kişi rüyasında yeni pantolon görür ise dest-i izdivaç yapar yani evlenir. Ama rüyayı gören kişi evli olan bir kişi ise eşi ile mutlu mesut günler geçirir. Özellikle kadınlar için iffete işaret eden bir rüyadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Koşulsuz sevgi

Rüyamda arabam çalınmış arıyor ama bulamıyorum. Sonra evdeyim. Kapı çalıyor 2 polis . Bir legen getiriyorlar. Legende 1 parça çiğ et ve beyaz bir kot pantolon. Ete dokunuyorum sıcak. Arabamı kesmisler. Polisler beni ifadeye götürecek ama biri çok tedirgin ediyor. Arabaya biniyorum ama elim kapıda. Birsey olursa atlarim diyorum. O şekilde uyandım . Ne demek acaba bu rüya ?

Cemal

Ruyamda hoslandigim evli Bir kadini beyaz pantollonla gordum

Lütfiye

Ruyamda uzun zamandır ayrı olduğum erkek arkadasımla tatıldeydım o beyaz bı kot gıymıştı. Alışverış yapmak ıçın bı magazadaydık. Onu çok ozlemışım benım ıçın bır tek bu ınsan diyorum