Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Rüyada beyaz kapı görmek aile saadeti içinde yaşanacak bir ev ortamına ulaşacağınıza, mutlu ve huzurlu günler yaşanacağını işaret eder. Beyaz kapı işinizin yerinde olacağını ve bu sayede geçim derdi de yaşamayacağınızı anlatır. Bu rüyadan sonra rüya sahibi huzurlu bir yaşam içinde olacak ve bazı konularda şans yakalayabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kapı Silmek

Rüyada beyaz kapı silmek rüya sahibinin hayatında olan insanların birbirine olan kırgınlıklarının bir zaman içinde yok olacağını hatta eğer varsa küslüklerin yok olacağını anlatır. Bazıları ise rüyada beyaz kapı silmenin belli başlı kararlar alacağına delalet eder. Rüya sahibi bazı şeyleri arkasında bırakacak ve ailesi ile beraber sakin ama huzurlu bir yaşama işarettir.

Rüyada Beyaz Kapı Açmak

Rüyada beyaz kapı açmak rüyayı gören kişi açısından hayatında açacağı yeni kapılara, fırsatlara ve işinde yaşayacağı büyük başarılara, özel hayatında karşılaşacağı hayallerindeki eşe ve daha sağlıklı ve dinç bir yaşam olarak yorumlanır. Aslında beyaz kapı görmek rüya sahibinin bir nevi amacına ulaşacağı anlamına gelir. Genel olarak olumlu bir gidişat ve akıbeti işaret eder.

Rüyada Beyaz Kapı Taşımak

Rüyada beyaz kapı taşımak ise rüyayı gören kişinin hayatı ve ailesi ile ilgili olarak attığı önemli adımlara, tüm gayretini ailesinin daha iyi şartlarda ve mutlu bir hayata kavuşması için harcadığını anlatır. Kişinin geleceği ile ilgili olarak saf umutlar beslediğini anlatır. Yarınlara dair yaşattığı saf umutların gerçek olacağını anlatır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fatoş

Rüyamda beyaz bir kapı gördüm. Eşimle beraber içine giriyorduk. Benle eşim kapıdan geçtikten kızımla kardeşim kapıda kaldı. Kapı kapandı. Cam bir kapıydı. Ellerinde kitap vardı ama ne kitabı olduğunu hatırlamıyorum. Yorumlar mısınız?