Rüyada Beyaz Duvar Görmek

Rüyada beyaz duvar görmek, kişinin iş hayatı ve sosyal hayatı arasındaki dengesizliği ifade eder. Bu dengesizliği yaşayan rüya sahibinin hayatında mutsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi ön sezilerine kulak vererek yoluna devam etmeli, karşısına çıkan sıkıntılı durumlar için koşulların oluşmasını beklemeli ve sonrasında hamle yapmalıdır. Bazılarına göre de rüyada beyaz duvar görmek kişinin arasının bozuk olduğu kişilerle yeniden beraber olmak için çok çaba harcayacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Duvardan Atlamak

Rüyada beyaz bir duvardan atlamak sosyal hayatında büyük sorunlar yaşamış rüya sahibinin artık bunları atlatmaya hazır olduğu bir döneme gireceği ve her şeyin yoluna gireceğine delalet eder, rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştığını haber verir. Ayrıca beyaz duvardan atlamak bazı alimler tarafından kişinin düşmanıyla keskin bir barış yoluna gireceğine delalettir.
Rüyada Yıkılmış Beyaz Duvar Görmek
Rüyada görülen yıkılmış beyaz duvar kişinin alacağı duygusal kararlara yorulur. Rüya sahibinin alacağı bu kararlar kendisi için yararsız ve düşmanını sevindiren kararlar olacağına delalet eder.

Rüyada Kalın veya İnce Duvar Görmek

Rüyada görülen kalın duvar kişinin kaba bir kimse olduğuna ve davranışlarını gözden geçirmesi gerektiğine, duvarın ince olması ise rüya sahibinin amellerindeki noksanlığa işaret eder. Rüyada ince duvarlar gören kimsenin ahret hayatı için çaba göstermesi, dünya hayatının geçiciliğinin farkına varması gerektiği rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın