Rüyada Beyaz Boya Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Beyaz Boya Görmek

Rüyada beyaz boya görmek, rüya sahibinin mutlu olmayacak bir olay yaşayacak olmasına delalet eder. Bu üzüntülü durumdan sonra rüyayı gören kişi sıkıntıyı atlatıp sevinçli bir haber alacak demektir. Genel anlamda beyaz boya kişinin muradına ereceğine, dileklerinin gerçek olacağına veya mutlu bir yuva kuracağına yorulmaktadır.
Bir başka yorum ise eğer rüya sahibi bekar ise evlilik öncesinde bir ev alacak ve tüm eşyalarını dizecek olmasıdır. Yine beyaz boya rüya sahibinin yakın zamanda karşısına büyük bir fırsat çıkacağını delalettir. Eğer değerlendirebilirse bu fırsat ile tüm hayatını olumlu yönde değiştirebilir.

Rüyada Evi Beyaz Boya İle Boyamak

Rüyada evi beyaz boyayla boyamak, rüya sahibinin bekar ise yakın zamanda evleneceğini, evli ise bir bebekleri olacağına delalet eder. Eğer hasta ise kendi çabası ile hastalığından kurtulacağına delalet eder. Eğer evinin dışını beyaza boyadığını gördüyse kendi içinde başkasına belli etmeden sıkıntılar yaşayacak demektir. Evin içini beyaza boyamak, rüya sahibinin sahip olduğu tüm sorunlardan aniden kurtulup ve atlayacağını anlatır.

Rüyada Ellerini Beyaz Boya İle Boyamak

Rüyada ellerini beyaz boya ile boyamak, rüya sahibinin helal yollardan, alın teri ile düzgün bir şekilde kazandığı paraya, hayatının şerefli bir şekilde kazanıp sürdürdüğüne delalettir. Kişinin herkes tarafından saygı duyulan, namuslu bir insan olduğunu anlatır. Genel anlamda beyaz boyayı dileklerin gerçekleştirilmesi olarak biliriz. Eğer rüya sahibinin bir dileği veya idealin var ise bu rüyadan sonra ona kavuşacak anlamına gelir. Bir başka yorum ise kişinin çok zengin bir insan olacağı ile ilgilidir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!