Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek güç, kudret, kısmet anlamlarına gelir. Rüyadaki beyaz aslan kişinin karşısına çıkacak temiz rızka, kazanacağı mevkiye ve itibara, büyük kısmetlere, sıkıntıların üstesinden kolaylıkla gelmeye delalet eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin düşmanlarının önüne geçeceğine, zirveye ulaşacağına, isteklerinin olacağına ve herkesin imreneceği bir noktaya varacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek bazı alimlere göre düşmanı yenmek, üstesinden gelmek gibi anlamlara geldiğini savunsalar da beyaz aslan öldürmek kaybedilecek güce, mevkiye işaret der. Rüya sahibinin güzel ve başarılı bir geçmişi olsa dahi alacağı yanlış kararlarla kaybedeceği itibara ve güce, buna bağlı olarak kişinin yaşam standartlarında değişimler olacağına delalet eder. Fakat bazı alimler beyaz aslan öldürmeyi olumlu yorumlamışlar ve kişinin çoktandır beklediği huzura kavuşacağına ve umudunu kaybettiği bir durumda gelecek bir müjde ile her şeyin istediği gibi olacağına yormuşlardır.

Rüyada Beyaz Aslan Saldırdığını Görmek

Rüyada beyaz bir aslanın saldırısına uğramadığını görmek rüya sahibinin iyi olduğu kişilerle, dostlarla hatta aile bireyleri ile yaşanacak sıkıntılara delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin uğrayacağı ihanete ve haksızlıklara da işaret eder.

Rüyada Beyaz Aslanın Isırdığını Görmek

Rüyada beyaz aslanın kendisini ısırdığını görmek rüya sahibinin düşmanından göreceği zararı işaret eder. Bu nedenle kişinin aldığı kararlarda dikkatli hareket etmesi gerektiğine yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın