Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz araba görmek rüyayı gören kişinin hayatında yaşadığı sıkıntılı ve yorucu durumlar sonucunda oldukça üzücü durumlar yaşadıktan sonra artık huzura ererek uzun bir tatille çıkacağına delalet eder. Rüyada beyaz araba görmek ayrıca ekmeliye ayrılarak ya da işini bırakarak sakin bir kasabaya taşınarak ömrünü huzur içinde yaşamaya da işaret eder.

Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

Rüyada beyaz araba satın almak rüyayı gören kişinin sıkıntılı olan zamanlarından sonra muradına ereceğine ve yakında tüm dileklerinin gerçekleşerek sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Araba Kullanmak

Rüyada beyaz araba kullanmak rüyayı gören kişinin yorucu geçen günlerinde sonra artık dinlenmeye ihtiyaç duyduğuna delalet eder. Bunun yanı sıra duygularını da dizginlemek zorunda kalacağına da işarettir.

Rüyada Beyaz Araba Hediye Almak

Rüyada beyaz araba hediye almak rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına da delalet eder.  Rüyada beyaz hediye almak iş hayatında oldukça güzel gelişmelerin yaşanacağına yeni bir iş için ya şehir ya da ülke değiştireceğine fakat bu durumun onun menfaatine olduğuna delalet eder.

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek

Rüyada beyaz arabaya binmek rüyayı gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında çok hoşgörülü ve iyimser tavırlar sergileyerek toplumda sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Araba Sürmek

Rüyada beyaz araba sürdüğünü gören kişi iş hayatında olumlu bazı gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmeler sonucunda ise oldukça iyi atılımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Hülya Cemile

Beyaz arabamızı oğlum kullanıyormuş ve araba ters dönmüş. Oğlum bulanık olan kanala düşmüş. Bağırarak uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Hande

Rüyamda is yerinden tanıdığım birini beyaz bir araba kullanırken gördüm. Birbirimizi gördük ve bakıştık. Sonra da bana ismimle seslendiğini duydum ve yanına konuşmak için ilerledim ancak o trafikte olduğu için durmayarak gitti. Yani benim yaklaştığımı da görmedi. Bu rüyam ne anlama geliyor? Ben bekarım ve rüyadaki erkek de bekar.

Gül

Rüyamda dargın olduğum yakınlarım beyaz bir araba ile evime geldiler. Bu rüya ne anlama gelir?

Makbule

Rüyamda ben bir arabanın plakasından 1 tane harfini çıkarıyorum ve karşımda da sevdiğim erkek var. O da plakanın tüm harflerimi çıkarıyor ve elinde sadece uzun elif harfi gibi bir koyu siyah renk olarak bir harf kalıyor. Çok canım sıkılıyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor?