Rüyada Bela Okumak

Rüyada bela okumak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyada bela okumak rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekeceğine, büyük borcun altına girmeye, zarar uğramaya ve eve kapanmaya delalet eder. Rüya sahibinin yas tutacağı olayları yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine de yorumlanır. Mutsuzluğu, çileye ve huzursuzluğa da alamettir.

Rüyada İntizar Etmek

Rüyada intizar etmek rüya sahibinin sakin ve huzurlu olan hayatının alt üst olacağına sıkıntıya düşeceğine, işinden olacağına, gelirini kaybedeceğine delalet eder. Fakat bazı tabircilere göre intizar etmek haramdan kaçınmaya, hak yoluna hidayet etmeye ve şimdiye kadar olan arkadaşlarından farklı olan arkadaşlar ile tanışmaya delalet eder.

Rüyada Beddua Etmek

Rüyada beddua ettiğini gören kişi iş hayatında başarısızlık ev hüsran ile karşılaşır. Sürekli aksilikler ile karşılaşarak sıkıntılı bir döneme gireceğine de delalet eder. Rüyayı gören kişi bir sıkıntıdan kurtulmadan yeni bir sıkıntı ile karşılaşacağına da işaret eder.

Rüyada Birisine Beddua Etmek

Rüyada birisine beddua etmek rüyayı gören kişinin başına ummadığı belanın geleceğine ve sıkıntı yaşayacağına delalettir. Rüyada birisine beddua ettiğini görmek varlıktan yokluğa düşmeye, bazı konularda insanlar ile anlaşmazlığa düşmeye de delalettir.

Rüyada Beddua Almak

Rüyada beddua aldığını gören kişi iş hayatından kısa dönemli bir duraksama yaşayabilir. Aynı zamanda iş yerindeki arkadaşlarının bazılarının rüya sahibini çekemediğine de yorumlanıyor. Fakat rüya sahibi birçok konuda galip gelerek yüklü miktarda bir kazanç elde eder. Bu kazancı da kayırlı bir amaç için kullanacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın