Skip to Content

Rüyada Bebek Mezarı Görmek

Sanıldığının aksine güzel rüyalardandır. Rüyada bebek mezarı görmek rüya sahibine gelecek güzel haberleri, kolay kazanılacak maddi geliri, talihin rüya sahibinden yana olacağını, haram mala göz dikmemeyi, şifayı, huzuru ve maddi açıdan refahı müjdeler.

Rüyada Bir Bebeği Kucakladığını Görmek

Hayra yorulan rüyalardandır. Rüyasında bebek kucakladığını gören kimsenin merhametli, ilgili, sevgi dolu bir insan olduğu rivayet edilir. Rüya sahibinin yardımsever, güzel ahlaklı, güçlü, eli açık, adil bir kimse ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada Bebeğin Güldüğünü Görmek

Hayırlı rüyalardan kabul edilir. Rüya sahibinin yaşadığı sağlık problemlerinin biteceğini müjdeleyen bir rüyadır.

Rüyada Bebek Görmek

Hayırla tabir edilir. Rüyanızda bebek gördüyseniz iç dünyanıza gelecek olan huzur ve keyif ile müjdelenmişsinizdir. Rüyayı gördüğünüz dönemde, şansınızın yaver gideceği rivayet edilir. Bu süreçte maddi açıdan refaha ereceğinize, yeni iş kollarına atılabileceğinize, yaratıcılığınızın etkisi altında olan düşünceleriniz ile çalışma alanınızda gelişme elde etmenize delalettir.

Rüyada Beşik Sallamak

Rüya sahibinin bir mesleği ve çalışma hayatı varsa bu rüya iş ortamındaki güzel ilerlemeleri işaret eder. Ticaretle uğraşıyorsanız bu rüya bolluğu ve bereketi tabir eder.

Rüyada Terk Edilmiş Bebek Görmek

Rüyada terk edilmiş bebek görmek rüya sahibinin mirasa sahip olacağına alamettir. Eğer rüyada bu bebeği alıp onun ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıysanız, dertlerinizin sona ereceği, maddi, manevi sıkıntıların biteceği işaret edilmiş demektir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Rüyada oyuncak bebek görmek rüya sahibinin özel hayatında dikkat etmesi gereken bazı davranışları olduğuna delalettir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin beklemediği bir davet ile mutlu olmaya işarettir.