Rüyada Bebek Bezi Görmek

Rüyada bebek bezi görmek görülen bezin durumuna göre farklı farklı yorumlanıyor. Rüyada bebek bezi görmek, kirli bir bez ise malla ve kazancın armasına delalet ederken temiz bez ise malın ya da paranın elden çıkmasına delalet eder.

Rüyada Bebek Bezi Yıkamak

Rüyada bebek bezi yıkamak rüyayı gören kişinin kolay yoldan kazandığı parayı kaybedeceğine ya da iş hayatında başarısız olacağına delalet eder. Bazı âlimcilere göre ise bekâr ise evlenip hayırlı evlat sahibi olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çocuğu var ise bazı âlimcilere göre de çocuğun hayırlı olacağına ve hayatta başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Bezi Bağlamak

Rüyada bebek bezi bağlamak rüyayı gören kişi toplumda küçük düşecek olarak yorumlanır. Uyarıcı bir rüya olarak tabir edilen bebek bezi bağlamak dikkatli olunmaz ise ayıplanacağı hareketler içinde olacağına delalettir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek hayırlı ve sevindirici habere delalet eder. Ayrıca rüya sahibi hamile ise kızı olacağına da işarettir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek rüyayı gören kişinin hanesinde bolluk ve bereketin geleceğine ve çevresinde itibar göreceğine delalet eder. Rüyanızda kız bebeği kucağınıza almanız fakir iseniz zengin olmaya, işlerin düzelmesine ve sıkıntılardan kurtulup feraha çıkmaya yorumlanıyor.

Rüyada Terk edilmiş Bebek Görmek

Rüyada terk edilmiş bebek görmek rüyayı gören kişiye gelecek olan malla delalet eder. Eğer bebeği rüyada sahipleniyorsanız sıkıntılardan kurtularak feraha kavuşacağınıza ve borcunuzdan kurtulacağınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın