Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatı boyunca beklediği bir şeyin gerçek olacağına işaret eder. Yani bu rüyayı hayallerin gerçekleşmesi olarak yorumlayabiliriz. Genel olarak en hayırlı rüyalardan bir tanesi diye yorumlanan bu rüya kişinin gönlünde ne varsa Allah tarafından kendisine sunulacağına delalettir. Yani Allah kişinin gönlüne göre verecek demektir. Bu rüyayı dileklerin gerçekleşmesi olarak yorumlayabiliriz.

Rüyada Konuşmayan Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Kişinin imkansız olarak görmüş olduğu bir olayın olmayacağını bildiği bir şeyin hiç ummadığı anda gerçek olacağına yorulmaktadır. Yani bu rüya kişinin imkansızı başaracağını anlatır. Ona inanmayan hayallerini küçümseyen insanlarda bu durum karşısında bozulacak demektir.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin başaramayacağını sandığı bir işi en iyi şekilde başaracağına delalet eder.Rüya sahibinin işinden olumlu sonuçlar alacağını ve bunun da kendisine büyük sürpriz olacağını anlatır. Rüya sahibi çok şaşıracağınız ama şaşıracağınız kadar da sevineceğiz bir olay yaşayacaksınız demektir.

Rüyada Erkek Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Bu rüya rüyayı gören kişinin hayatında onu mutlu edecek neşesini yerine getirecek, moralini düzeltecek bir takım olayların ortaya çıkacağına ya da insanlarla tanışacağınıza delalettir. Bu rüyayı kişinin çok mutlu olacağına da yorabiliriz.

Rüyada Küçük bir Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişi için huzur ve sürpriz ve başarı olarak yorumlanır. Kişinin beklediğinden çok daha az bir zamanda istediği şeyi yaşayacağına veya istediği şeye sahip olacağına delalet eder. Bu yüzden de büyük bir neşe ve haz duygusu onu bekliyor demektir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Tulin

Benim oglun normalde engelli konusamiyor .ruyamda ona kelimeleri soyletmeye calisiyorum ve o da pat çat tekrar ediyor.

demet ozcanli

Merhaba ben hamileyim. 26 haftalik ruyamda bebegim karnimda bana anne diye seslendigini duydum cok kisa bir ruyaydi. Anlamini bulamadim yardim i olur musunz

Büşra

Rüyamda eski kur-an hocamın bir kızı olmuştu ve benden, ablam öğretmenimin yanına konuşmaya gittik kızı bi anda 2 yaşlarında oldu sonra öğretmenim bebeğin yüzüne bakmamızı söyledi biz de bakdık çocuğun bi anda yüz ifadesi değişti ve bize bi şeyler anlatmaya başladı fakat çoğun söylediklerini sadece biz görüyoruz başka kimse göremiyo sanki bir günah işlediğimizi veya daha farklı birşeyler anlatmaya çalışıyordu biz ablamla hıçkırarak ağlamaya başladık âdeta yerimizde kaskatı kesildik ordan uzaklaşmak istiyoruz fakat gidemiyoruz hocam’a çocuğu uzaklaştırmasını söylüyorduk fakat sanki o da çocuğu onaylar gibi hafif tebessümle başını sallıyordu ve onu dinlememizi söylüyordu çocuk kaşlarını çatmış ve o ‘da ağlayarak hala bi şeyler anlatmaya çalışıyordu

Yatağımdan bağırarak uyandım ve kalktığımda rüya mı bölük pörçük hatırladım bu hatırladığım kısım
Lütfen rica ediyorum çabuk yorum yazın çünkü ilk defa bir rüya ‘da bu kadar garip oldum

Altuğ

Rüyamda halamın yeni doğan bebeği vardı. Rüyama girdi ve benle konuştu. İlk konuşmaya başladığında 3 defa ”Ya Cennet ya Cennet” dedi. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Fatih

Ben rüyamda tahminen 10 aylık olan bir bebek gördüm. Benim durmadan her duamda tekrarladığım ya Erhamerrahimin dememi 3 defa bana doğru söylüyordu. Bu çocuğun benim çocuğum olduğunu gördüm. Rüyam ne anlama geliyor?