Rüyada Bavul Görmek

Rüyada ne şekilde olursa olsun bavul görmek, yolculuğa işarettir. Rüyada içi dolu bir bavul görmek, rüya sahibinin yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, içi boş bavul görmek ise, rüya sahibinin çıkacağı yolculuğu bir engel yüzünden yarıda bırakarak yolculuktan geri kalacağına işaret eder.

Rüyada dolu bir bavul görmek, pek yakında hayır­lı, bir yolculuğa çıkacağınıza, boş bir bavul görmek, seyahatinizi herhangi bir engel yüzünden yarıda bırakmak zorunda kalacağını­za işarettir.

Rüyada bavul görmek, seyahate, yol ve yolculuğa işa­rettir. Rüyasında büyük veya küçük bir bavul görmek, rüya sahibi kişiye bir seyahat, bir yolculuk görünmekte olduğu­na işaret eder. Bavulu ister açsın, ister açmasın rüya sahi­bi yorumu budur.

Rüyasında bavulunu doldurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sık sık ev değiştireceğine işarettir.

Rüyasında kendi bavuluna eşyalarını yerleştiriyormuş ol­duğunu görmek, rüya sahibi kişinin sık sık adres değişti­receğine işarettir. Rüyasında bavulundan eşyalarını çıka­rıp yerlerine kaldırıp koyduğunu görmek, rüya sahibinin gideceği yerde uzun bir süre kalacak olduğuna işarettir.

Rüyasında içi dolu bavul görmek, rüyayı gören kişinin, pek yakında hayırlı bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Rü­yasında gördüğü bavulun içi boş ise, çıkacak olduğu seyahat ve yolculuktan vazgeçeceğine işaret eder.

Rüyada bavul görmek, yolculuğa işâret eder.

Rüyada içi boş bavul görmek ise, rüya sa­hibinin çıkacağı yolculuğu bazı sorunlar yü­zünden yarım bırakarak yolculuktan geri kala­cağına işârettir.

Bekâr bir kimsenin rüyada bavul aldığını görmesi, yakında evleneceğine işâret eder.

Bir cevap yazın