Skip to Content

Rüyada Başparmak Görmek

Bu rüyanın pek çok farklı alanlarda yorumları bulunur. Rüya tabirleri yorumcuları rüyada başparmak görmek iyiye yorumlanır dediğini biliniyor. Rüya sahibi bekârsa evleneceği, hastaysa iyileşeceği, fakir ise maddi durumunun iyileşeceğine delalet eder. Parmaklar bereketi simgeleyen objelerden birisidir. Rüyanızı hayra çeviren parmak insanı temsil eder. Başparmak ise eşe, babaya ve ya erkek bir aile büyüğüne benzetilir. Rüya sahibinden memnun ve razı olduğu anlamları olan bu rüyada rüya sahibi pek çok hayırla müjdelenir.

Rüyada Sol Parmaklarını Görmek

Kardeşleriniz varsa onun çocuklarını simgeleyen sol parmaklar şayet birbirine kenetlenmiş biçimde ise aile birliğinizin güçlülüğüne müşkül durumda olanların birbirilerine yardımcı olacaklarına işarettir. Rüyada sol parmakları görmek farklı biçimlerde de yorumlanır. Bu parmakların kesildiğini görmek aileden yardım alıyorsanız yardımın kesileceği, aile bağlarınızın zayıflayacağı anlamları taşır.

Rüyada Ayak Parmakları Görmek

Rüya sahibinin rızkının bollaşacağı anlamı taşır. Rüyada ayak parmakları görmek malınızın artacağına, bereketli bir döneme gireceğinize işarettir. Hayırlı kazançları işaret eden rüyanız hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Tüm Parmaklarını Görmek

Rüya sahibine erkek evlat müjdesi ve fazla mala işaret eder. Rüyada tüm parmaklarını görmek rüyayı gören kişinin çok zengin olacağı, zenginse mal varlığında azalma olmayacağına ve sağlıklı bir ömrü olacağına dair yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir erkek evlatla müjdelenmiş bu rüya, hayırlı rüyalardandır ve iyiye yorumlanır.