Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyada basketbol topu görmek rüyayı gören kişinin kafasını bir türlü toparlayamadığına, yeteneklerine göstereceği işe sahip olamadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyi huylu olmasının yanı sıra her söze inanarak zaman zaman yanlış yollara saptığına da yorumlanıyor.

 

Rüyada basketbol topu görmek aynı zamanda yeni kişiler ile tanışmaya da işarettir. Rüyayı gören kişinin macerayı bir ruha sahip olduğunu da göstermesinin yanı sıra neşeli günlere de delalet eder

 

Rüyada Basketbol Topu ile Oynadığını Görmek

 

Rüyada basketbol topu ile oynadığını görmek ise rüyayı gören kişinin uzun bir zaman sonunda yeteneklerini gösterme fırsatı bulacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin kavgalardan uzak huzurlu bir hayat yaşayacağına da delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre basketbol topu ile oynadığını görmek yaşanacak olan bir münakaşaya delalettir. Rüya sahibinin arkasından konuşan birine haddini bildirmesi ya da rüya sahibini yüzüne gülen bir kişinin gerçek yüzünü görmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Basketbol Topu Bulmak

 

Rüyada basketbol topu bulmak rüyayı gören kişinin başkasının kısmeti olan bir işi almasına, kendi çıkarı için arkadaşlarını yarı yolda bırakmasına ya da tanıdığı birinin işine engel olmasına delalettir. Rüyayı gören kişinin hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine aşırı hırsı sebebi ile kendisine zarar verebilecek olmasına da yorumlanıyor.

 

Rüyada Basketbol Oynadığını Görmek

 

Rüyada basketbol oynadığını görmek rüyayı gören kişinin yeni uğraşlar edinerek kafasını rahatlatacağına ve işine daha iyi konsantre olabileceğine delalet eder.

 

Rüyada Basketbol Potası Görmek

 

Rüyada basketbol potası görmek ise rüyayı gören kişinin hayallerine ulaşamayacağına ve emeklerinin boşa çıkacağına yorumlanıyor.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın