Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada basketbol oynamak rüyayı gören kişi maç da başarılı olur ise başarıya delalet eder.  Basket potasına doğru yükseldiğini ve sıçradığını gören kişi gerçek hayatta da yükselir ve itibar kazanır. Rüyada basketbol oynamak ayrıca Geliri artar ve bereketli kazanç elde eder. Kalabalık bir salona basket oynadığını gören kişi gerçek yaşamında da iyi insanların yer aldığı bir toplantıya ya da oturuma katılır.

Rüyada Basketbol Oynarken Düşmek

Rüyada basketbol oynarken düştüğünü gören kişi gerçek yaşamda iş hayatından bazı aksaklıklar ve sıkıntılar ile karşılaşır. Fakat bu sıkıntı ve aksaklıklardan da kolaylıkla kurtulur ve feraha çıkar.

Rüyada Basketbol Oynarken Gülmek

Rüyada basketbol oynarken güldüğünü gören kişi gerçek yaşamda çok sevineceği ve memnun kalacağı bir işe girer ya da iş hayatında böyle bir projeye başlar. Basketbol oynarken gülmek ayrıca iş hayatında başarıya ulaşmaya ve yükselmeye de delalet eder.

Rüyada Basketbol Topu Görmek

Rüyada basketbol topu görmek ise rüya sahibinin dünya malı ve servetine sahip olacağına yorumlanır. Rüyasında basket topunu tutuğunu gören kişi zorluklar sonucunda eline oldukça yüklü bir paranın geçeceğine de yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre basket topu dedikodu yapan kadına da delalettir.

Rüyada Basketbol Sahası Görmek

Rüyasında basketbol sahasını görmek ise rüyayı gören kişiye sunulacak olan iş tekliflerine delalettir. Rüyasında basket sahası gören kişi herkesin takdirini kazanır.  Bu rüyayı gören kişi kısa sürede parlayarak herkesinde dikkatini çeker.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın