Rüyada Başkasının Namaz Kıldığını Görmek

Rüyalar sadece görülen duruma veya eşyaya göre değil aynı zamanda rüya sahibinin durumuna, karakterine, rüyasındaki diğer unsurların bir bütün olarak etkisine göre yorumlanmalıdır. Örneğin; rüyada başkasının namaz kıldığını görmek genel olarak hayra yorulmasına rağmen, rüya sahibinin rüyasında namaz kılan kimseyi tanımaması halinde dinen eksiklikleri olduğuna, doğru yol ve güzel ahlaktan ayrılma riski taşıdığına delalettir. Rüya sahibi bu kişiyi tanıyorsa eğer geleceğe dair beklentilerinin can bulacağı rivayet edilir.

Rüyada Birinin Namazını Bozduğunu Görmek

Böyle bir rüya gördüyseniz ilk dikkat etmeniz gereken nokta, rüyanızda namazını bozan kimseyi tanıyıp tanımadığınızdır. Çünkü bu rüya tabirinde, ya rüyanızdaki kişinin geleceği, hayatı ya da sizin geleceğiniz, hayatınız yorumlanır. Eğer bu kişiyi tanıyorsanız ve bu kişi namazını bilerek bozmuş ise rüyanızdaki kimsenin gerçek hayatında doğru yoldan ayrılacağı, dini açıdan yanlış yollara saparak ahiret hayatını kötüleştireceği rivayet edilir. Namazını bilerek bozmamışsa kendi hatası olmamasına rağmen zor durumlarda kalacağı tabir edilir. Rüyanızdaki kimseyi tanımıyorsanız bu tabir sizin hayatınız için geçerli olur.

Rüyada Abdest Almak

Rüyasında abdest alan kimsenin hayatındaki problemlerin son bulacağı, hanesine helal para gireceği rivayet edilir. Bolluk ve bereketle müjdelenmiştir.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyasında cenaze namazı kıldığını gören kimsenin hayatındaki zorlukların azalarak sona ereceği, hastalıklarının şifalarıyla buluşacağı, dünyevi isteklerinin karşılık bulacağı, maddi refaha kavuşarak yaşam kalitesini arttıracağı ve hayatındaki aşk, mutluluk, barış gibi değerlerin yeniden canlanacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın