Rüyada Baş Yastığı Görmek

Baş yastığı kendisinin itimat edeceği bir yakınına da işaret eder.

Rüyada baş yastığı görmek, karı ve koca­ya, sır saklayan bir kadına, mal, mülk sahibi olmaya ve bütün sı­kıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyasında baş yastığı gören kimse, kendisine güvenilir adamlara sahip olur diye tabir olunur.

Rüyada baş yastığı görmek, sırrını saklayan, malını muha­faza eden, kocasının haklarını koruyan bir kadına işaret eder diye tabir olunur. Dolayısıyla çekilen zorluk ve meşakkatten kurtuluşa işaretle yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada gördüğü baş yastığı, rüya sahibinin itimat edeceği bir yakınına da işâret eder.

Yine rüyada yastık görmek, üzüntü, gam ve kederden kurtulmaya işâret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

müzeyyen ay

ruyamda karyolamizda eşimin ve benim kullanmakta olduğumuz yastiklar islanmiş ve bende onlari atiyorum bir de ayni gün bir ayağima ten rengi corap diger ayagima da renkli cicekli çorap ve siyah babet giymiş çarşiya gidiyordum dişari çiktiktan sonra beğenmeyip coraplari çikarip yoluma öyle devam ediyorum acaba yorumu nedir

Bahar

Rüyamda birinin evine girip baş yastığını alıyorum. Sonra ya beni hırsız sanırlarsa diyorum. Sonra yastığın zaten benim olduğu aklıma geliyor ve bu benim çalmadım ki diyorum. Yastığı ve kırmızı kılıfı alıp balkondan çıkıyorum. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Harika

Rüyamda kullandığım iki adet baş yastığımı kiraya verdiğim Arap ailenin oturduğu evden alıp şimdi yaşadığım eve getirmek istiyorum. Birden evde yaşayan Yemenli karı koca geliyor ve yastıkları alıp bunlar böyle gider mi diyor. Elini yastık kılıfına sokup bunların içinde çok büyük kıymetli dua var diyor. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Keziban

Rüyada tanıdığım birisi bana kırmızı kurdelalı beyaz baş yastığı veriyor. Bunun anlamı nedir?