Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, kişinin uzun zamandır küs olduğu biri ile yeniden bir araya geleceğine, barışacağına ve eskisinden daha iyi, daha sıkı bir ilişkileri olacağına işaret eder. Bazı alimlere göre bardak kırmak hayra yorulmaz ve rüya sahibinin kötü bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Bardağın Çatlaması

Rüyada çatlamış bardak görmek, rüya sahibinin kuracağı kötü arkadaşlıklara yorulur. Ayrıca bu rüya kişinin bu arkadaşlıklar yüzünden alacağı yanlış kararlara ve yaşayacağı sıkıntılara da işaret eder.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak geleceği temsil eder. Ayrıca rüyada görülen bardak rahatı, huzuru ve zevki de simgeler. Rüya sahibinin dünya ve ahret hayatında yaşayacağı rahatlığa, mutluluğa delalet eder. Bazı alimler ise rüyada bardak görmenin kişinin kavuşacağı rahatlığa, refaha ve bu sebeple yakın zamanda hizmetçi ihtiyacı olacağına yorumlar.

Rüyada Bardak Satmak

Rüyada bardak satmak, uzun zamandır küs olunan bir kişi ile barışılacağı ve her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüyada satın alınan bardak kazanılan arkadaşlıklara ve bu arkadaşlıkların getireceği başarılara delalet eder.

Rüyada Dolu Bardak

Rüyada dolu bardak görmek rüya sahibinin alacağı güzel ve mutlu haberler alacağına, bu haberin hayatında güzel değişikler yapacağına yorulur.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak iş hayatına yorulur. İş hayatında kişinin önüne geçen, ilerlemesini engelleyen kişilerin ayrılacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!