Skip to Content

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada banyo yaptığını görmek sıkıntılardan yavaş yavaş kurtulmak anlamına gelir. Rüyasında banyo yapan kişi çok fazla sorun ve aksilikle karşılaşmıştır, ancak şimdi bunlardan kurtulma zamanı gelmiştir. Rüyasında banyo yaptığını gören kişi eğer çocuk özlemi çekiyorsa yakın zamanda bir bebekle müjdelenebilir. Çocuk sahibi olmak için çabalayan, tedavi gören ve problemlerle karşı karşıya kalan bu kişi için artık evlat sahibi olmanın zamanı gelmiştir. 

Rüyada Başkasının Evinde Banyo Yapmak

Rüyasında yabancı bir evde banyo yaptığını gören kişi türlü türlü problemlerle karşılaşır. Büyük sıkıntıların habercisi olan bu rüya, birçok alim tarafından hayırsız olarak görülen rüyalardan biridir. Eğer banyo yapılan evin sahibi tanınıyorsa, rüya sahibinin başına gelecek olan sıkıntılardan kurtulmasında bu kişi büyük yardımcı olacak demektir.

Rüyada Biriyle Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada biriyle banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin bir dert ortağına sahip olacağı anlamına gelir. Ardı ardına gelen sıkıntılarla mücadele eden rüya sahibi, kendisinin bu sıkıntılarından kurtulmasına olanak sağlayacak birinin desteğini alacağı anlamına gelir. Rüya sahibi banyo yaptığı kişinin desteğini alarak sorunlarından kurtulma yolunda büyük adımlar atabilir.

Bazı rüya tabiri alimlerine göre rüyada biriyle banyo yapmak, o kişinin sıkıntı çekmesine neden olmak olarak da yorumlanır. Eğer yıkanılan su temiz ve berrak ise rüya sahibi bir dert ortağı bulurken, kirli ve bulanık ise birlikte banyo yaptığını gördüğü kişinin gazabına uğrayabilir.