Rüyada Balkondan Bakmak

Rüyada balkondan bakan kişi iş ve özel yaşam anlamında çok büyük zenginliklere ve güzelliklere sahip olacağına işaret edilir. Özellikle iş hayatında parmakla gösterilen kişi olmakla birlikte, iş yaşamanın getirdikleri ile çok zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşen kişi, gerek özel gerekse de iş yaşamında engellenemez yükselişinin son bulacağına, işlerinde oluşan zararlarla iflas etmeye yaklaşacağını bu durumda en büyük desteği göreceği ailesinin de kendisinde soyutlanacağına delalettir. Rüyada balkondan düştüğü görmenin bir diğer anlamı da kişi balkon düştükten sonra kalkıyorsa yaşanan zorluk sonrasında hayalini kurduğu güzel günlere kavuşacaktır.

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyada balkon atlayan kişi olumsuzluğa işarettir. Rüyayı gören kişi kendisine güvendiği kişiden gördüğü zarar ile insanlara güvenilemeyeceğini düşünür. Aile yaşantısında da huzursuz günlerin yaşanacağının anlatıldığı ifade edilen rüyada yapılacak acelecilik yuvasının da yok olmasına neden olacaktır.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon gören kişi kişinin beklediği hasret duyduğu şeyleri özlemle beklediğini anlatır. balkon gören kişi sevdiklerinden çok uzakta kalacak ve akrabalarını çok özleyecektir. Rüyayı gören kişi ailesi ile sevdikleri arasında bir tercih yapmak zorunda kalacak ve sevdiğinden ayrı kalacaktır.

Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılmasını gören kişi düşündüğü kadar korkutucu değildir. Gören kişi gerçekleştirmek istediği iş hayatında gerçekleştirdiği projelerde oldukça başarılı çalışmalara imza atacağı hayatında yeni fırsatlara yelken açılacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın