Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık görmek, birçok kişinin de bildiği üzere kısmet olarak yorumlanır. Her zaman hayırlı şekilde yorumlanan bu tür rüyalarda elinize geçecek olan para ya da mal mülk gibi maddi kazançlar size rüyanız balık olarak görünürler. Rüyasında balık gören kişi sabah mutlu şekilde uyanır çünkü bunlar en hayırlı sayılan rüyalar arasındadır. Bazı kimseler rüyada görülen balığı, bakire bir kız, asker ya da bir yerlerden gelecek ganimet olarak yorumlarken bazı kimseler ise, sıcak bölgelerde görülen balığı darlığa ve sıkıntıya soğuk yerlerde görülmüşse, bolluk refaha yorumlar.

Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek, kişinin başarılı bir kariyer yaparak hızla yükseleceği anlamına gelir. Bir işyerinde çalışıyorsanız terfi alacağınız anlamına gelen bu rüya, kendi işinin patronu olanlar için ise, işlerinin artarak kazancının çoğalacağına işaret eder. Gördüğünüz sürüdeki balık sayısı ne kadar çok ise, kısmetleriniz de aynı orada çok olacak demektir.

Balık Çıkarmak

Eğer bir kişi rüyasında denizden bir balık çıkardığını görüyorsa, bu aynı rüyadaki gibi eline maddi değeri oldukça yüksek bir mal ya da eşya geçecek demektir.

Canlı Balık Görmek

Kişinin rüyasında canlı ve taze balıklar görmesi, hem iş hem de aşk hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir. Örneğin iş hayatında kariyer basamaklarını hızla tırmanacağına işaret eden bu rüya, aşk hayatı için ise, beklediği aşkın onu bulacağı anlamına gelir. Hayatına girecek kişi namuslu ve düzgün bir insan olacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın