Rüyada Balık Almak

Rüyada balık almak rüyayı gören kişinin eski aşkına geri dönmesine, yakında sorun ve sıkıntılarından da kurtulacağına delalet eder. Rüyada balık almak evliliğe de delalet ediliyor. Rüya sahibinin tüm eksiklerini tamamlayarak oldukça rahat bir yaşam sürmesine de yorumlanıyor.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek kısmet olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişiye gelecek olan malla ve kısmetli haberlere delalet eder.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak rüyayı gören kişinin eline yüklü miktarda para geçmesine yorumlanıyor. Rüyasında balık tutan emeklerinin karşılığını alır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek rüyayı gören kişi erkek ise şansının döneceğine ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi hamile bir kadın ise doğumunun kolay olacağına delalettir.

Rüyada Balık Oltası Görmek

Rüyada balık oltası görmek ise rüyayı gören kişinin hayrına olan olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada olta ile balık tutmak sıkıntılardan ve korkulardan kurtulmaya delalettir. Rüyanızda balık tutmak için birçok kişinin geldiğini ve ellerinde olta olduğunu görmeniz ise rüya sahibin çevresinin genişleyeceğine yorulur.

Rüyada Bayat Balık Yemek

Rüyada bayat balık yediğini gören kişi evlilik yapacak ve evlendiği kişi ise kötü huylu çıkacak olarak yorumlanır.

Rüyada Balık Satmak

Rüyada balık sattığını gören kişi bereket ve bolluk yaşayacaktır. Hem kendisi hem de hanesi bu bereketten ve bolluktan da nasiplenecek şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyasında balık sürüsü görmek iş hayatında yükselmeye ve makam sahibi olmaya işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın