Skip to Content

Rüyada Balgam Çıkarmak

Rüya gören kişinin rüyasında balgam çıkarması durumu rüya gören tarafından iyiye yorulmasa da aslında yorumlar bunun aksini gösteriyor. Rüyada balgam çıkarmak kişiyle ilgili yakın gelecekte dertlerinin çözülmesi ve bunun sonucunda huzurlu günlere kavuşması olarak yorumlanabilir. Genellikle sıkıntıları altında ezilen kişilere hayır vesilesi olarak tabir edebileceğimiz bu durum geleceğe dair planları olan ve bu planları başarılı bir şekilde uygulamaya ihtiyacı olan kişiler için oldukça sevindirici haberlerin de geleceğine işarettir.

Rüyada Öksürmek

Rüyada balgam çıkarmak ve bunu güçlü bir öksürme şeklinde yaptığını görmek içinizdeki sıkıntıların bir anda yok olacağınızı, altında ezildiğiniz ve omuzlarınıza yük olarak binen bütün dert ve karamsarlıktan aldığınız bir haber sonrası kurtulmanız anlamına geliyor. Bunun yanında değiştirmek istediğiniz bir huyunuz ya da bağımlılığınız varsa bunu artık yapmayacak olmanız da bu rüyanın yorumları arasındadır. Genel kapsamıyla tasalardan ve bütün diğer dertlerden kurtuluşun bir göstergesi olarak ağızdan kötü sıvıların çıkarılması içinizdeki gizemli huzursuzluğun başlamadan biteceğine dair de yorumlanabilir.

Rüyada Sarı ve Yeşil Balgam Görmek

Rüyanızda gördüğünüz balgamın rengi de rüyanın tabirine dair ipuçları taşıyan bir durumdur. Özellikle sarı renkte görülen balgamın kötülükten uzak durmayı işaret ettiği gibi aynı zamanda yoksulluktan berekete dönüşün de bir göstergesi olması borçlarınızı bitirdiğiniz bir dönemin yakınlığına da işaret etmektedir. İsteklerin gerçekleşeceğini bu rüyalar vesilesiyle öğrenen kişiler günlük hayatta motivasyonlarını böylelikle yükseltebilirler.