Rüyada Bakmak

Rüyada bakmak çok geniş bir konu olup kişinin rüyadaki durumuna göre değerlendirilmelidir. Rüya sahibinin rüyasında herhangi bir nesneye çok isteyerek bakması kişinin çok istediği bir şeye ya da mala kavuşması anlamına gelir.

Rüyada Birine Bakmak

Rüyada birine bakmak, rüya sahibinin bu kişi ile arasında güçlü bir bağ olacağına ve gelecekte de hiç ayrılmayacaklarına delalet eder.
Rüyada Aynaya Bakmak
Rüyada aynaya bakmak rüya sahibinin hayatında olacak güzel şeylere işaret eder. Kişinin kariyer hayatında ilerleme sağlayacağına, iyi yerlere geleceğine, özel hayatında is her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyada pencereden bakmak kişinin güçlü, açık fikirli, kolay algılayan, zeki bir karaktere sahip olduğu ve sezgilerinin kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fala Bakmak

Rüyada fala bakmak, rüya sahibinin hayalperest kişiliğine dikkat çeker. Kişinin sürekli boş hayaller peşinde koşan, kendisine sıkıntı getirecek kişilere bağlandığına delalet eder.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak, kişinin yakın zamanda sahip olacağı üne işaret eder. Kişinin adının her yerde duyulacağına ya da bilim adamı, akademisyen gibi mesleklerde çok iyi işler yapacağına yorulur.
Rüyada Namazda Sağa Sola Bakmak
Rüya sahibinin ahrete dünya hayatından daha az kıymet verdiğine ve dünya hayatını önceliğine aldığına delalet der.

Rüyada Birinin Size Baktığını Görmek

Rüyada birinin size baktığını görmek, çevrenizdeki birinin ya da yakınınızın sizi görmek istediğine yorulur.
Rüyada Birinin Hayranlıkla Baktığını Görmek
Rüyada size hayranlıkla bakan birini görmek uzun zamandır görmediğiniz bir ahbabınızla karşılaşacağınız şeklinde yorumlanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14