Rüyada Bakliyat Görmek

Rüyada bakliyat görmek rüya sahibinin emek verdiği bir konuda olumlu netice alacağına işarettir. Bu kişi ticaretle uğraşıyorsa kâr sağlayacak ve yatırımları istediği gibi sonuçlanacaktır. Rüyasında bakliyat gören kişi hayallerine yakınlaşacak, müjdeli haberler alacak ve emek vermekten vazgeçmediği bir konunun hasadını toplayacaktır. Rüyasında hububat gören kişi için de benzer yorumlar yapılır. Hububat gören kişinin ticari hayatında hızlı ve olumlu gelişmeler olacak, uğraştığı işleri çözmek ve üstesinden gelmek daha kolaylaşacak, hayattan aldığı zevk artacaktır. Fakat bu rüyalarda görülen bakliyatın türüne göre mana değişmektedir. Nohut görmek hayırlıyken, bir başka bakliyat hayırsız olarak tabir edilebilir.

Rüyada Bakliyat Almak

Rüyada bakliyat almak rüya sahibinin sadece maddi konularda değil, manevi konularda da feraha ereceğinin işaretidir. Kişinin kuvvetleneceği ve elde edeceği güç ile hayatının güzelleşeceği manasına gelir.

Rüyada Bakliyatın Kurtlanması

Rüyasında bakliyatın kurtlandığını ya da bakliyatın içinden kurt çıktığını görmek rüya sahibine ikaz mahiyetindedir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli bir kişiye karşı dikkatli ve tedbirli olması gerektiğinin habercisidir. Bu kötü niyetli kişi, rüyayı gören kişinin hem malına hem mutluluğuna göz dikmiştir ve her türlü zararı vermek için fırsat kollamaktadır. Rüyada bakliyatın böceklendiğini görmek de benzer bir mana taşır. Fakat bakliyatın böceklendiğini görmek, rüya sahibinin etrafındaki art niyetli kişinin kötülüklerinden zarar göreceğine delalettir. Bu art niyetli kişinin yapacağı kötülükler neticesinde maddi olarak zarara uğrayacağının ya da huzurunun kaçacağının işaretidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın