Rüyada Bakışmak

Bu rüyanın yorumları genelde kötüdür. Rüyada birisi ile göz göze geldiğini gören kişinin yakın bir zamanda şansızlıklarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında, hayırsız, art niyetli ve şer dolu kişilerin bulunacağına işarettir. Rüyada bakışmak aynı zamanda sıkıntılı ve zor günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada Biriyle Bakışmak

Rüyada birisiyle bakıştığını gören kişi, o kişi ile birbirlerine meydan okuyacaklarına işarettir. Kişinin dost sandığı gizli düşmanları ile yüzleşeceğine, gizli düşmanlık yapan kişiyi yakından tanıyıp kendisini korumanın yollarını arayacağına işarettir.

Rüyada Göz Göze Bakışmak

Kısa bir süre önce barıştığı birisi ile tekrardan düşman olacağına ve büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin söylediklerine ve hareketlerine azami dikkati göstermesi gerektiği anlamı çıkar.

Rüyada Bir Erkekle Göz Göze Bakışmak

Rüyasında bir erkek ile bakıştığını gören kişinin çevresinde erkek bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında gördüğü erkeğin kendisini kıskandığına, mutlu olmasını istemediğine ve her fırsatta ayağını kaydırmak için çaba gösterdiğine işarettir. Bu tür rüya gören kişilerin hayatlarındaki kişilere çok dikkat etmesi gerektiği söylenir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Göz Göze Bakıştığını Görmek

Rüyasında gerçek hayattaki sevgilisi ile göz göze geldiğini gören bir kişinin rüyası, gerçek yaşamındaki sevgilisi ile istemeden karşı karşıya geleceğine işarettir. Eğer rüyada gördüğü yeni bir sevgilisi ise bu kişi ile hararetli tartışmalara gireceğine ve araya büyük kırgınlıkların gireceğine işarettir.v

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın