Rüyada Bağırdığını Görmek

Kişinin yanı başında gerçekleşecek olan bir olayı işaret eder. Rüyada bağırdığını görmek ayrıca rüyayı gören kişinin kendi iradesi dışında gerçekleşecek bir olayın parçası olacağına, sıkıntılı günler geçirmesine neden olacak olayların olacağına, moralinin bozulacağına işarettir.

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Rüyasında kişi imdat diye bağırdığını görürse, hayırlı bir iş yapmasına yardımcı olacak kişiler ile karşılaşacağına, şansının kısa bir süre içerisinde açılacağına, yüzünün güleceğine ve en çok istediği şeyin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek

Birinin size bağırdığını rüyanızda görmeniz hayır ve güzelliklere işarettir. Bağıran kişi yaşça büyükse ve saçları ağırmışsa daha iyi olarak yorumlanır. Parasal konularda sıkıntı çekmeyeceğine, rahat edeceğine, borçlarından kurtulacağına, sağlık kazanacağına ve huzur içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek

Rüyasında ölen bir kişinin kendisine bağırdığını görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının hafifleyeceğine işarettir. Ölen kişi iyi ve güzel şeyler söyleyerek bağırırsa hayra alâmettir. Kötü ve çirkin şeyler bağırarak görülmesi, sıkıntıya düşeceğine ve darlık dolu günlerin kendisini beklediğine işarettir. Bu şekilde rüya gören bir kişinin bolca dua etmesi gereklidir.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyasında babasının kendisine bağırdığını gören kişinin rüyası, gözleri ile gördüğü ve kulakları ile işittiği bazı olayların gerçekleşeceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında bazı itiraflarda bulunmak zorunda kalabilir. Babası güzel şeyler söyleyerek bağırıyorsa söylemek istemediği bir sırrının güvende olacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın