Rüyada Azarlamak

Rüyada azarlamak kişinin büyük beklentileri olan bir işte, çalışanların gereken performansta çalışmadığından kızacağına, gerginlik ve endişeye işaret eder. Kişinin sert bir görünümü olduğuna güçlü karakterine ve kendisi gibi planlı, programlı olmayan kişilere katlanmadığına bu nedenle çevresindekilerin kendisi ile iletişime geçmekte zorlandıklarına, etrafındakiler tarafından sevilmeyen ve suratsız bulunan biri olduğuna delalet eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin çevresindekilere karşı çok sert davrandığına, büyük tartışmalar yaşayacağına ancak asabi yaklaşımı sonucu pişman olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuğunu Azarlamak

Rüyada çocuğunu azarlamak kişinin özgürlüğüne düşkün bir yapısı olduğuna ve bu günlerde üzerindeki baskıyı azaltmak, tekrar özgürlüğüne ve stressiz günlere kavuşmak için elinden geleni yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin hırslı ve hedefine ulaşmak için gözünü kırpmadan her zorluğu aşabilecek kararlı bir yapısı olduğuna delalet eder. Bazılarına göre bu rüya yanlış yola giren bir kişinin elinden tutmak ve zarar görmesini engellemeye yorulur.

Rüyada Çalışanlarını Azarlamak

Rüyada çalışanlarını azarlamak kişinin objektif bir yapısı varken artık öyle olmayacağına bu sebeple çevresindekilerin kendisini anlamakta zorlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin herhangi bir karar alırken enine boyuna düşünmeden, hızlı bir şekilde aldığına, kendisine çok güvendiğinden her konuda kimseye danışmadan hareket ettiğine ancak bu durumların büyük bir risk içerdiğine ve kişinin içinde bulunduğu her durumu büyük bir tehlikeye attığına,tüm bunların farkına vararak hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

M demir

Eski is arkadasim alehimde arkamdan beni azarlamasi