Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Yapılan son araştırmalara göre rüyalarımızda gördüğümüz suretlerin muhakkak herhangi bir yerde gördüğümüz kişilere ait olduğu anlaşılmıştır. Rüyalarda görülen bu kişilerin tanıdık olmaları durumundaysa rüya sahibi uyandıktan bir süre sonra rüyasında gördüğü kişiyi aramakta ve halinin hatırının yerinde olup olmadığı sorulmaktadır. Rüyada aynı kişiyi görmek ise kişinin tanıdık olması durumunda daha olumlu bir ruh hali yaratırken sürekli görülen kişinin yabancı olması durumu insanlar üzerinde korkulu bir etki bırakabilmektedir.

Rüyada görülen kişinin hep aynı yabancı olması durumu özellikle rüyayı gören kişinin bir sıkıntısının olduğu ve uykuya dalana dek bu sıkıntıyla ilgili düşünceler içerisine girdiği kabul edilir.

Rüyada Aileden Birini Görmek

Rüyasında aile üyelerinden hep aynı kişiyi görenler ya rüyasına konuk olanı çok özlemişlerdir ya da belirli bir tanışıklık döneminden sonra ayrı düşülerek o kişiyle mesafelerin verdiği soğukluğa yelken açmıştır. Aynı zamanda bu durum rüya sahibinin yaşadığı dönemler içerisinde değerlendirildiğinde desteğe ihtiyacının olduğunun da bir göstergesi olma niteliği taşır.

Rüyada Hep Aynı Kişiyle Konuşmak

Bu da dertlerini içine atan insanlarda sıklıkla görülebilen bir rüya olma niteliği taşır. Dertlerini içine atan bir insanın güvendiği bir kimseyle derdini paylaşması durumunda sıkıntısının bitmese de azalacağı gibi aynı zamanda rüyada gördüğü kişiyle olan bağlarını güçlendireceği de aşikardır. Kişi kendi iradesiyle karar vermese de en zor zamanda söz konusu kişiyle karşılaşacaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!