Rüyada Ayıdan Kaçmak

Karşılaşılan olanakların değerlendirilmeyeceğinin habercisidir. Rüyada ayıdan kaçmak ayı kısmeti simgelediği için, güzel fırsatların kaçırılacağını tabir eder. Özel hayatta ve iş hayatında yapılması gereken seçimler olduğu zaman, durumların olumlu ve olumsuz taraflarının iyice düşünülerek karara gidilmesi gerekir. Tabircilerin rivayetine göre kaybolan fırsatların tekrar yakalanabileceği ve değerlendirildiğinde rüya sahibinin refaha kavuşacağı işaret edilir.

Rüyada Ayı Görmek

Güven duyulan kimselerle ilgili tekrar karar vermeye işaret eden bir rüyadır. Yüzünüze gülen kimselerin her zaman iyi niyetli olduğunu düşünmemeniz ve onlardan gelebilecek kötülükleri göz önüne almanız tabir edilir. Rüya sahibinin temkinli tavırları ve bariz bir arayış içinde olmayışı bu kötü niyetli kişilerin yavaş yavaş sinmesine sebep olacağı rivayet edilir. Başka bir tabire göre rüyada görülen ayı rüya sahibinin talihinin açılacağını işaret eder. Sağlıklı düşünüldüğü müddetçe gelişimi veya güzel durumlara vesile olacak imkanları yakalayarak daha ferah bir hayata sahip olmak mümkündür.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Aslan, dişli bir rakibe, kindar bir kişiye işaret eder. Rüya sahibinin gerçek hayatta bu kişiden ötürü hayatında yapacağı değişimlere delalettir. Eğer rüyanızda aslan gördüyseniz bu dönemde atacağınız adımlara, vereceğiniz kararlara normal zamandan daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Gelişimi müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada yılandan kaçtığını gören kişinin çalışma hayatında atacağı adımların güzel getirileri olacağı, evine giren paranın hayrı olacağı tabir edilir. Beraberinde huzuru ve sıkıntısız bir dönemi müjdeler.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Murat Saparov

Selam. Ben ruyamda ayi avlayan birine yardimci olabilmek icin, ayiya ates ettim. Ayi yaralandi ve ayi avlayanin tufegini elinden alarak bana ates etmeye ve yaklasmaya basladi. Ben kule gibi bi yerde oturuyodum. Ayi kuleye cikarak pencereden iceri etes ederek elini iceri sokarak yaralamaya calisti. Ama korkutaktan baska hic bir sey yapamadi. Ve uyandim. Boz ayi idi.

Deniz okur

Bn iki gündür üst üste rüyamda ayı gördüm ve kahverengi bi ayıydı beni kovalamaya başlıyordu ilk rüyada çok yaklasamadan uyandım ikinci rüyamda ise bu sefer çok yaklaştı tam yakalamak üzereyken beni uyandım bu ne anlama geliyo acaba