Rüyada Aydınlık Görmek

Rüyada aydınlık görmek, düşündüğünüz bü­tün arzuların olacağına, ferah ve sevince, evlenme niyetiniz ve ar­zularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Evi aydınlık görmek ailece rahatsızlığa ve hastalığa, bahçeyi aydınlık görmek, komşularmızla aranızın açılacağına ve dargınlığa bir kavgaya sebep olmaya işa­rettir. Vapurda aydınlık görmek, deniz yolculuğuna, yolculuk sıra­sında büyük bir tehlike geçirileceğine, aydınlığı başkasının evi üzerinde görmek, birisi ile ilişki kurmaya ve evlenmeye işarettir. Gündüz iken etrafın karardığını görmek, keder ve eleme düşmeye, gece güneşin doğup aydınlık olduğunu görmek, hayır ve menfaate işaret olarak yorumlanır.

Rüyada görülen ışık ve aydınlık, elçiye ve ilme, iç huzuruna ve hidayete, rahmet ve se­vince, iman etmeye, feraset ve uyanıklığa, borcu ödemeye, her çeşit sıkıntıdan kurtulma­ya işâret eder.

Rüyada görülen ışık ve aydınlık, işlerde düzgünlüğün ve iyi halin işâretidir.

Hayallerin ve isteklerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada ışık ve aydınlık görmek ilme ve saygınlık kazanmaya delalet eder. Rüyada ışık görmek, aydınlığa, elçiye veya ilme delâlet eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!